1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA IV vs GoW2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nobad, Lipiec 27, 2010.

1. nobad

nobad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżelibyście mieli wybrać pomiędzy zakupem GTA IV i Gears of War 2. Co byście kupili, patrząc na multi, single player i achivmenty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Gears of War 2 .... GTA to syf . Najlepsza część jaka wyszła to Vice City..i na tym się zakończyło . Gears of War 2 ma fabułę , grafikę i cały czas coś się dzieje . Rozbudowany multi + kozackie rozkwaszanie łba... nie pożałujesz zakupu napewno

4. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    zgadzam się z kolegą powyżej gow 2 jest lepszy niż gta pod względem fabularnym do tego ma bardzo dobre multi i bardzo atraktycjną cene

5. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Ja też bym wskazał na GOW 2, bardzo wiele zabawy poprzez singla, multi, hordę. Poziom adrenaliny rzadko spadający poniżej poziomy ''alarmujący".

6. Symon149

Symon149 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    NY
    Ja tam bym nie przekreślał GTA 4 moja pierwsza gra na Xklocka to właśnie ona spore miasto,wiele ciekawych misji,piękna grafika i wiele innych no ale niestety zrąbane multi pod tym względem GoW 2 miażdży GTA no i kampanie można grać na 2 pady więc jest to duża zaleta owej gry cena też jest nie duża zgadzam się z kolegami zainwestuj w GoWa.

7. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Zalezy czy chodzi Ci o nowe gierki,czy uzywane i jak stoisz z kasa bo za Gears of war zaplacisz z 70zl,za GTA IV z 80,ale za 140 sa zestawy GTA IV+Episodes from Liberty City a jak za 3 gierki to dobra cena,wychodzi 45 za jedna.A co do samych gier to glownie zalezy od Ciebie jakie lubisz gry,Ja bym bez wahania kupil GTA IV poniewaz jestem wielkim fanem serii:D a sama gra jest bardzo dobra.Wiec pomysl w co lepiej lubisz grac:D bo jednak Gow 2 to jest troche inna gierka typowa shooter,walka z kosmitami:D a GTA to jednak zupelnia inna gra:D,to tak jakby ktos napisal co lepiej kupic FIFE 2010 czy Call Of Duty bo za bardzo nie wiem czy lubie bardziej pilke nozna czy strzelanie z karabinku:D.

8. nobad

nobad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja się głównie nastawiam pod multi. A w single da się grać z kimś innym przez live ?

9. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Stary bierz "Girsa" jeśli masz jakiegoś towarzysza gry i 2 pady to gwarantuje cie kilka godzin niezapomnianej rozrywki :D Poprostu tryb Coop wymiata. Tryb multi napewno teź musi być fajny niestety ja narazie nie grałem po sieci.

10. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Takich gier nie powinno się porównywać, bo są to dwa kompletnie inne gatunki....
    GTA było moją pierwszą grą na Xbox'a, to właśnie dla niej go kupiłem i nie zawiodłem się. Gram w nią juz ok 70h (fabułę skonczylem przy 30h) i nadal mi się nie nudzi. W GoW2 nie grałem, ale słyszałem, że jest *********.
    Najlepiej kup jedno, przejdź, potem sprzedaj i kup drugie. Obie gry warte są zagrania. :)

11. marcin1408

marcin1408 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    GTA IV jest grą obowiązkową do puki nie wyjdzie GTA V a co do GoW2 to pomyśl o Battlefield Bad Company 2 bo to najlepsza strzelanina jaka do tej pory wyszła.

12. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gow 2 != MULTI
    Lobby jest ****. i nie da się pograć.. :( Zależy od ISP. Bierz GTA IV, a do Multi kup Halo 3 ODST (40k graczy .)

13. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
Wczytywanie...

Poleć forum