1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTa IV wersja od iCON - mniej brutalna ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sebool12, Luty 25, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Chciałbym was się spytać o Grand_Theft_Auto_IV_MULTI5_PAL_-iCON.
    Czy jest to wersja mniej brutalna? Bo zauważyłem, że jak wsiada do samochodu "rozpustna kobieta" to kamera się blokuje, a widziałem u kumpla na PC, że on takiego czegoś nie ma (wszystko widać). Nie wiem właśnie czy powinna być też krew pod ciałem, a coś takiego wyczytałem że w GTA IV LaD jest.
    Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale tak z ciekawości pytam ;)

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Ja mam wersje icon i wszystko jest ok tzn, wszystko widać a co do krwi to troszkę jej jest ale nie za dużo.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    GTA IV LaD ma tak bo przez przypadek wsadzili na Europe wersje z Australii, mają to poprawić. Wersja podstawowa jest dobra

Wczytywanie...

Poleć forum