GTA IV wrażenia z gry?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Jakie bugi? Ja na razie gram i nie spotkalem zadnego
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

monias napisał:
Wiecie ja tu znam paru użytkowników forum z postów, i fani Mafi nawet nie muszą włączac GTA by powiedzieć że to kupa :) A jak włączą to powiedzą że jeszcze większa kupa...

Grafika... znacznie się poprawiła, bynajmniej przypomina nex-gen, jak na GTA to przyzwoicie
Bugi... zróbcie ten świat bez bugów, nie da się pominąć pewnych rzeczy, bugi były i będa w każdej grze, a w GTA każdej części są i będa, ale nie przeszkadzają one w rozgrywce, a wręcz ją ułatwiają zazwyczaj(mówiąc o GTA)

Nie grałem, ale z gameplayów mogę powiedzieć że na pewno da trochę radości, ale czy oprócz grafiki jest lepsza od poprzednich.. trzeba zagrać :)
no proste chlopak ! zgadzam sie w pelni z tym co piszesz! nawet assassins creed ma bugi ! nie które nawet bardzo zabawne :p raz wypadlem za tekstury , kiedy indziej uderzylem w ta lampe co tak zwisa i zaczela sie na max odbijac od wszystkiego ;D , albo zawiesili sie wrogowie i nie umieli zejsc z budynku.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Np. Koła od samochodu wpadają w asfalt, budynki doczytują się po chwili (Gra na dysku), dźwięk czasami spowalnia (najpierw strzał a potem odgłos). Coś jeszcze?

Aha sorry że tak najeżdżałem przedtem i wyklinałem to GTA ale ono na prawdę jest takie cienkie!

PS. Nie jestem fanem Mafii, byłem fanem całej serii GTA ale po tym co zobaczyłem po IV zawiodłem się i to bardzo!
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

no po graniu ponad 1 h stwierdzam ze to kupa :) grafika kaszana miasto tez takie sobie nudno strasznie sie ciagnie kijowo chodzi sie gosciem auta sie przechylaja jak by
kazde auto mialo podwyszone podwoznie ;0 glowa mnie boli od tych wszytkich trobien samochod itp :) ogolnie slabiutko :( ale nie zaskoczyli mnie ze slabo bo tego sie spodziewalem !! I jest to na bank finalna wersja gry tylko ze R mowi ze nie itp co moga mowic jak teraz kazdy widzi jakie jest to cale ich gta :p zreszta dziwne ze nie chcieli przed premiera pokazac gameplaya po poprostu wiedza ze to jest syf!! ;0 Aha jak bym mial to kupic to chyba bym juz na allergo wystawial zeby jak najmniej stracic !! NIE POLECAM
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

grafika kaszana? jezu czlowieku nie wiem jakiej ty grafiki sie spodziewales hehe. Tragedia.
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Dorwaliscie jakas wersje kij to wie czy finalna czy jakiegos syfa i sie podniecacie......
Poczekajcie az bedzie oficjalna premiera i co napisza uzytkownicy co graja na orginalach....

A druga strona tego medalu jest taka ze napaliliscie sie jak muchy na gowno i oczekiwaliscie 8 cudu swiata. A to tylko zwykla gra ktora napewno nie powali na kolana, jedynie co moglo byc lepszego to troche grafika i klimat gry ale bez kosmosu.......

Wezcie pod uwage ze gierka musi zajmowac tyle zeby sie zmiescic na plytce 8GB i hulac na nie najmlodszym xboxie..... A wiekszosc tu mysli ze kupila xa na wiecznosc i co nowa to gra to bedzie powalala na kolana....
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

ale chłopie z tą grafiką to na PS2 i Xbox 1 by działała!
 

smalec

Świeżak
Świeżak
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

przeo_91 napisał:
ale chłopie z tą grafiką to na PS2 i Xbox 1 by działała!
bez przesady :D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

dla mnie kiepsko, gra przycina, grafa slaba, fabula jak narazie srednia
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

noo moze by nie działała ale jak by AA wyłączyć to na 100% by ruszyła!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

przeo_91 napisał:
ale chłopie z tą grafiką to na PS2 i Xbox 1 by działała!
Jak sie domyślam gra ma spory świat, a nie zapominaj ile x ma ramu
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

jak byscie chcieli ujrzec na monitorach i telewizorach grafike o jakiej marzyliscie to wielkosc miasta byla by rowna najwiekszego zadupia pod Wawa :)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Just cause mam wiekszy swiat i lepsza grafe !!
 
P

przeo_91

Guest
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Gra postawiła za wysoką poprzeczkę sobie i przepadła, gdy by R* się nie obawiał to pokazał by gameplay a nie same scenki renderowane w trailerach!
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Zapodajcie jakiś gameplay w HD.. :) Bo nigdzie nie ma, a grafika wydaje się "dobra"
Już tak po niej jedziecie, ale ciekawe jak przygotowali Multiplayera, ale pewnie połowa z was siedzi przed TV i grają w GTA, na pewno jest coś ciekawego w grze, na pare3 godzin wystarczy.
A co do R* to i tak będzie miało fanów, jak pierwszy raz włączyłem Sa to powiedziałem kupa, ale potem grałem i grałem w nie :)

A i wie ktoś czy na PS3 też się tak tnie, wolno ładuje? W San Andreas też się trawka z opóźnieniem ładowała
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Nie wiem jak mozna robic takie halo o grafike. Ja osobiscie zbytnio nie przykladam do niej uwagi- chyba, ze naprawde jest fatalna, ale z filmikow z gameplaya nie wyglada na az tak tragiczna. Osobiscie licze na grywalnosc taka jak w poprzednich czesciach i klimat Liberty City...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

@monias, a czy tobie cos sie tnie? Bo mi w ogole, no mnimalnie kiedy jest na prawde spora zadyma, a tak to chodzi elegancko.
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

Może po premierze będzie jakaś aktualizacja?
 

frey

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

krv napisał:
Może po premierze będzie jakaś aktualizacja?
jeśli jest aż tak źle jak piszecie to na bank będzie
 

Quild

Użytkownik
Użytkownik
Odp: GTA IV wrażenia z gry?

A teraz z innej beczki. u mnie nie pytało czy chcę by gra się zainstalowała na HDD, a mam wersje premium. jak to zainstalować?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom