1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta IV x360 klawiatura i myszka

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tekk, Luty 27, 2009.

1. tekk

tekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    słyszałam, że na xbox360 można dokupić przełącznik który umożliwi podłączenie do niego klawiatury i myszki. u mnie w domu w tą gre gra kilka osób a, że wcześniej grali w gta sa na pc to nie mogą się przyzwyczaić do joy'a ;) więc moje pytanie: kiedy podłącze klawiaturę i myszkę do xbox'a i zacznę grać w gta 4 to będę miała możliwość ustawienia sterowania tak jak np w gta sa (lub podobnie)??
    p.s. jeżeli macie mi odp 'po co kupować? przyzwyczają się' to lepiej nie odp bo nie o to mi chodzi ;]

pozdrawiam i z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. da27

da27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jeżów
    mi w sa dobrze sie grało na kompie ale w IV gram na xbox i mi to bez rużnicy

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdzies widzialem ze slaba ta myszka i klawiatura do x'a.Gdzies widzialem jak to sie nazywa ale nie pamietam , poszukaj w google a tak wogole to nie jest jakos bardzo trudno sie przyzwyczaic.Ja sie szybko przyzwyczailem

5. edgorek

edgorek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
  6. tekk

tekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja WIEM że da się podłączyć tylko nie wiem czy wszystko ok działa!
    p.s. ja wiem, że da się przyzwyczaić bo ja się przyzwyczaiłam ale nie wszyscy widać mogą ;]

7. micer

micer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    raczej się nie da wg. mnie ponieważ tam są tylko opcje do joy'a także nie sądze ze mozna by tak było ale kto nie prubuje ten.....

8. Rysiek15

Rysiek15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Strzyżów
  9. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Xfps to dla mnie 350zł wyrzucone w błoto, które mogły być wydane na kilka dobrych gier. Kosztuje majątek, a słyszałem że gra się fatalnie przez lag- dość duże opóźnienie. Niby na upartego da się grać, ale dużo wygodniej i tak będzie pad'em jak się przyzwyczaisz i nic niestety na to nie poradzisz.

10. Iguana Team

Iguana Team Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzozowa
    Właśnie próbowałem grać padem chyba w Halo i za groma jasnego nie czuję tego. Jednak myszka to myszka. Chyba ciężko się przyzwyczaić, dlatego raczej nie będę kupował gier typu Medal of Honor na konsolę.

11. ThaKula

ThaKula Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A tam, da radę się przyzwyczaić. Sam miałem problemy z ogarnięciem Bad Company 2 na padzie ale wystarczy ustawić czułość na niższy poziom i ćwiczyć, a po niedługim czasie wymiatasz :)

12. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    wystarczy miesiąc gry i już wiadomo o co chodzi, a po jakiś 3 miechach już mało czuć róźnicę

13. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Ja już nawet nie wyobrażam sobie innej gry niż na padzie. Ale początki są trudne. Najlepiej wybierz jakąś wyjątkowo dobrą grę, na której ci bardzo zależy i przejdź całą na padzie. W ten sposób stres związany z uczeniem się wynagradza gra sama w sobie. Ja po kliku pierwszych godzinach gry żałowałem, że kupiłem konsolę (nigdy nie grałem na padzie). A obecnie gram tylko padem na Xboxie i PS3 a PC to już tylko do pracy.

14. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Żenada granie na konsoli na klawiaturze ,

15. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Radzę wrócić do pierwszego postu i ponownie przeczytać ze zrozumieniem. Btw nie zauważyłem także aby autor napisał prośbę żebyście mu podawali swoje przeżycia z dostosowywaniem się do pada ew. stopień zaawansowania w tej umiejętności. Wyraźnie napisał że on się przyzwyczaił natomiast członkowie jego rodziny są przyzwyczajeni do klawy i myszki i ani rusz..

@topic Cena xfps to około 243,00 zł

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Opóźnienie między kliknięciem, a przełożeniem tego na ekran monitora / TV jest duże. Będzie to bardzo irytujące, już lepiej się pobawić w naukę gry na padzie.

17. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja na padzie uczyłem się grać z tydzień czasu i w miarę mi szło. Rozumiem osobę, która założyła temat, jednak na prawdę nie ma szans przyjemnego grania na myszy i klawie podłączonych do 360. Pad został skonstruowany świetnie, sam pokończyłem kilka FPS na Veteranie.

PS. Moja siostra sobie ręce połamała na SiMS 3, a mi np. w RUSE grało się rewelacyjnie:) Zależy od osoby, w każdy gatunek idzie grać na x360.

18. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Popieram. Na poczatku idzie strasznie. Mialem problemy z MW2 - kilka pojedynkow online i z kazdym nastepnym coraz lepiej.

19. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Hej jezeli chodzi o ten kontroler to tu masz dane

http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/xscorch-zaawnasowany-kontroler-xbox-360-a-65624.html

Ja tez zawsze gralem na myszcze i klawirach i nie wyobrażałem sobie gry w FPS itp a od miesiaca gram w CofD MW2 i zapitalam równo 1-3 miejsca w meczu.
    Tak naprawde to tylko checi checi i jeszcze raz checi i kwestia przyzwyczajenia.

Wczytywanie...

Poleć forum