1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta iv

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qwerkuba, Lipiec 11, 2013.

1. qwerkuba

qwerkuba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko,
    mam do Was pytanie.
    Od zawsze lubiłem gry typu GTA. Przechodziłem trójkę, vice city, san andreas....i poza serią-np. Mafia, Mafia 2, Saints Row...
    Postanowiłem,że nadrobię zaległości i kupię sobie GTA IV na Xboxa . I tu pojawił się mój problem,którego nigdy w żadnych grach tego typu nie miałem. No forach też nie mogę znaleźć takiego problemu. Mianowicie sterowanie bohaterem. Dla mnie to jest porażka-chodzi o to w jaki sposób bohater przechyla się podczas chodzenia w lewo, prawo- ogólnie jakby był rozbujany, przez to mam problem z jego właściwą kontrolą i trafieniem tam gdzie chcę-np. szybko kogoś namierzyć itp. Chcę by obrócił się szybko w daną stronę, to albo idzie jakoś drętwo, albo trafia odrobinę dalej, nie tam gdzie trzeba, przez co zabiera mi całą przyjemność z gry. Czuję, jakbym nie miał nad nim dobrej kontroli. Szukałem i próbowałem coś poprzestawiać gdzieś w opcjach sterowania, ale to nic nie dawało. Miał ktoś podobny problem ? Jak przypomnę sobie Mafię 2, to tam pod tym względem było idealnie. Stabilny bohater, żadnych problemów. Będę wdzięczny za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1104
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przesadzasz... normalnie się gra przecież.

4. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Dokładnie, gra się normalnie, jedynie jak biegniesz sprintem ciężej trafić, wystarczy tylko zwolnić przed zakrętem. A co to celowania, nie zauważyłem żadnych problemów.

5. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ogolnie jakby szlowiekiem ktos sterowal tez by sie kiwal :D i nie trafial wiec masz to samo w gta IV taki o to realne sterowanie :D nie no przyzwyczaisz sie mi tam nie przeszkadza

6. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wszytko normalnie na poczatku troche przeszkadza ale pozniej juz nie zwraca sie na to uwagi Graj a zapomnisz tak cie wciagnie Pozdro

7. olekmazi

olekmazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kwestia tylko przyzwyczaienia

Poleć forum