1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez -->rysia, Sierpień 2, 2012.

1. -->rysia

-->rysia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakie lepsze? classic czy z dodatkiem? co jest ciekawsze i w które więcej osób gra multi (na xboxa) nie chcę complete edition

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bzyk144

Bzyk144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dodatek dodaje ci nowego bohatera i pare misji.

1 osoba to lubi.
  4. -->rysia

-->rysia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W które gra więcej osób na multi?
    chodzi mi o to, które jest ciekawsze,(a te misje to sa takie same jak w classic tylko parę dochodzi? czy w ogóle inna fabuła?)

5. Bzyk144

Bzyk144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Fabuła jest połączona w pewnym stopniu z główną, więc ja bym brał gta 4 zwykłe i z dodatkiem. W multi gralem na zwykłym i grało około 10 osób może troche więcej.

1 osoba to lubi.
  6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W dodatku Episodes from Liberty City są też nowe ładne autka przypominające np.: Ford'a GT czy też Aston'a Martin'a, a nawet coś podobnego do Porsche :D Ja i tak wybrałbym zwykłe, klasyczne GTA... Lepiej się gra, poprostu.

1 osoba to lubi.

Poleć forum