1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta jak zgrać na dysk zewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adam częstochowa, Luty 11, 2014.

1. adam częstochowa

adam częstochowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam problem jak zgrać gta na dysk zewnętrzny mam problem z dyskiem 2 nie chce mi go przerobić w exiso-gui albo cos robie nie tak jak mam polaczyc te dwa dyski dwd1 i dwd2 i jak zamienic te pliki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz najpierw w konsoli przydzielić sobie z 16 GB, aby konsola widziała to jako "dysk wewnętrzny"
    Potem DVD1 przerabiasz do XEX i folder "545408A7" wrzucasz na dysk konsoli do USBMU0:\Content\0000000000000000\tutaj
    DVD2 przerabiasz do GOD i wszystko wrzucasz do katalogu z grami np. Usb:\Gry\tutaj

Przerabianie do XEX/GOD - Punkt 5 - http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum