1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online bez golda?! TAK!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nikolka737, Grudzień 30, 2013.

1. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przed chwilą wchodząc do GTA ku mojemu zdziwieniu mam możliwość gry live, wcześniej grałam live ale miałam oczywiście kod, teraz kodu nie mam a żadnej wiadomości na email o jakieś rekompensacie za bugi nie dostałam. Nie jestem jedyną osobą która ma tak samo http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/gta-5-online-bez-xbox-live-gold-185276/ czyżby ktoś się w czymś pomylił dając wszystkim grę online, czy jest jakiś ważny weekend? Przeglądając internet nie zauważyłam żadnej informacji o tym. Korzystajcie póki jest, jeżeli ktoś ma jakąś oficjalną informacje niech zarzuci w poście.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szukałem z ciekawości w google i na jakimś forum, też ludzie pisali, że od piątku mogą normalnie grać nie posiadając golda / 48h. Może to jakaś rekompensata za to "rozdawanie kasy i bugi" albo kolejny wyczyn "hakerów" :D

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obyś miał rację :) Mogli by odblokować granie dla całego live :p

5. bastek88

bastek88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Złą sławą owiane
    U mnie ten myk nie przechodzi. Nie mogę się zalogować do GTA:O. Pisze, że moje konto nie posiada uprawnień do połączenia z usługą xbox live. Nagle możliwość gry bez golda się wypaliła czy ki Ch*j.

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83