1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online kopia zapasowa

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Nikolka737, Luty 27, 2014.

1. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, za każdym razem kiedy próbuje wejść w GTA Online wyrzuca mi nieznany błąd sieci, nie jest to winą płyty gdyż mam parę nagranych i na każdej jest to samo. Wcześniej normalnie działało, lecz od niedawna ciągle wyskakuje mi ten błąd, bodajże od ataku z tymi hakerami a miałam parę milionów od czitera na koncie. Normalnie czasem mogę pograć, wyjadę z garażu i wyskakuje błąd, a czasem to błąd nawet w samym menu podczas ładowania wyskoczy. Tylko ja mam taki problem? Może to być winą łącza? Zauważyłam czasem że niespodziewanie podczas gry rozłącza mnie z xbox live, no ale bez przesady żeby aż tyle razy, sporadycznie jedynie a z tym GTA za każdym prawie razem.

Wczytywanie...

Poleć forum