1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online: Najnowsza łatka już na początku przyszłego tygodnia, a potem wirtualne $$

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rockstar ogłosiło, że już na początku przyszłego tygodnia pojawi się najnowszy patch 1.05 do GTA Online, który wyeliminuje kolejne błędy w rozgrywce. Po wydaniu aktualizacji gracze mogą spodziewać się obiecanych 500 tys. wirtualnych dolarów.

Łatka wyeliminuje problemy z postępami w rozgrywce, a potem zostaną uruchomione wirtualne wypłaty. Przypomnę, że Rockstar zaoferowało bonus dla wszystkich graczy, którzy musieli zmagać się z problemami GTA Online w październiku. Zadośćuczynienie to 500 tys. wirtualnych dolarów (płatne w dwóch ratach po 250 tys.), które już na dniach zostaną przelane na konto każdego gracza.

Rockstar Games ponownie dziękuje wszystkim graczom za cierpliwość i zrozumienie, oraz potwierdza, że będzie na bieżąco informować o wszelkich aktualizacjach

2. Lotnik421 Xbox One

3. KejGi

KejGi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A mnie ciekawi jak zadosc uczynia tym, ktorzy nie moga grac wcale przez blad z dyskiem twardym np. ja :(

4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    I tak większość graczy glit****e i zarabia 7 milionów na godzinę, więc mam nadzieję, że to szybko naprawią.

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Ja tam uczciwie w nielegalnej pracy zarabiam :D
    Jak dla mnie to glitchowanie bez sensu jest, bo 0 przyjemności z gry.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A mnie ta gra się kompletnie znudziła. Granie na początku sprawia jeszcze jakąś frajdę, chcesz wbić kolejny lvl żeby odblokować nową broń, bo z glockiem to wstyd chodzić, chcesz zarobić hajs by stuningować samochód, lepiej się ubrac. A jak to już zrobisz to potem się szybko nudzi. Jak dostaję misje od npctów to rzadko kiedy ktoś z graczy się dołącza (pomimo wysłania zapro) a jak ja dołączam do misji to zwykle do takich, które już ograłem. Wyścigi spoko ale wygrać jest czasem naprawdę ciężko. Deathmatchy w ogóle nie tykam, strzelanie z innymi graczami w grach Rockstara daje nam nerwicę gwarantowaną (GTA IV, RDR, GTA V).

7. Adam_Adamski

Adam_Adamski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem jak wy oszukujecie że macie $$$ bo ja gram normalnie i ledwo 30 000$ zarobiłem, po każdej misji muszę wydać z 2-3000$ na uzbrojenie więc bardzo po woli się zarabia a gdzie tu kupić jakiś dom czy garaż za 100 000$

Dlatego czekam jak cholera na tą kasiorkę by nareszcie kupić jakiś garaż i lepiej wyposażyć auto :) co do GTA O to R* miał na start dać 7000 misji no nie wiem gdzie one są jak się ciągle to samo robi, max 150 jest różnych wyzwań razem.

@^MrDraiger - jak byś chciał pograć na 2 osoby i robić misję to daj znać na pw

8. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Możecie dać link do jakiegos poradnika jak zarobic te miliony ? :p

Wczytywanie...

Poleć forum