1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online - Odblokowywanie nowych silników i turbo - jak?

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 22, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W LosSantosCustoms pisze przy silnikach coś w stylu "ten przedmiot zostanie odblokowany jezeli wygrasz jeszcze X wyścigów w tej klasie" I o jaką klasę chodzi? Muszę wygrać wyścigi tym autem które chcę ztuningować? Przecież to będzie prawie niemożliwe, jak będę jeździł fabrycznym autem a inni już stuningowanymi. Więc jak się odblokowywuje te sprzęty? O co w tym wszystkim chodzi? Wygrałem kilka wyścigów swoim Bravado Buffalo w których tylko ja brałem udział, niestety w ten sposób nic się nie nalicza. Jakiś sposób w maire bez stresowe odblokowanie tych części?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli chcesz odblokowa te części to musisz wygac z kimś ileś tam wyścigów. Jak samemu będziesz grać to nic nie da. I np. Jak chcesz stuningowac supersamochod to graj wyścigi tymi samochodami z tej klasy i może to być obojętnie jaki model

Sent from my NOKIA using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. xlabaa

xlabaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Jemielnica/Opolskie
    Tak jak kolega wyżej pisze. Jeśli chcesz odblokowac czesci np do samochodow w kategorii sportowe, musisz wygrać X wyscigów jezdząc własnie autami z tej kategorii ;)
    Najlepiej zbierz znajomych zrob akcje z wyscigiem i sobie jeźdźcie ;) No chyba ze nie masz to wtedy dołączasz do akcji wyscig i smigasz :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum