1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gta online tryb zdobywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hulk124, Grudzień 25, 2013.

1. hulk124

hulk124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich mam do Was pytanie mianowicie aktualnie posiadam x live golda na 3 miesiace w postaci 45 kodow na 2 dni uzytkowania z golda i mam pewien problem z trybem jak w temacie mianowicie jest dostepna aktualizacja aby grac w ten tryb wiec sciagnalem ale kiedy chce wyszukac ten tryb po prostu go nie ma.Wiec moje pytanie brzmi czy musze miec jakis poziom postaci zeby grac w ten tryb czy jest to wina golda w postaci tej jaka posiadam?Thx z gory za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    a nie masz na mapce ikonki która wygląda jak walizka, lub w telefonie wybierasz "szybka akcja" i wybierasz do jakiego rodzaju rozgrywki chcesz dołączyć tam powinno to być.

Wczytywanie...

Poleć forum