1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA ONLINE wystartowało.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jabar, Październik 1, 2013.

1. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113

To niewątpliwie spore przedsięwzięcie dla Rockstar. Dziś o 7 rano czasu wschodniego (ok. 13:00 w Polsce) ruszy GTA Online, czyli świat z Grand Theft Auto V przeznaczony dla wielu osób grających w sieci.

Rockstar ostrzega, że czas podany jest orientacyjnie, zależy to od dostępności aktualizacji na konkretnych konsolach. Wiadomo, że firma dokupowała nowe serwery, by uruchomienie się udało. Ale wiemy też, że Social Club działał dotychczas tak sobie.

Dostęp do tego trybu jest darmowy dla każdego, kto posiada już Grand Theft Auto V. Czeka Was mała aktualizacja do ściągnięcia i tryb sieciowy Rockstar pojawi się w menu gry. Dostęp do Grand Theft Auto Online będzie natychmiastowy - wystarczy wybrać czwarte, dolne, miejsce na bohatera, które do tej pory nie było aktywne. Akcja GTA Online nie koliduje z fabułą gry - dzieje się kilka miesięcy przed opowiedzianymi przez GTAV wydarzeniami. Gracz sam stworzy swoją postać, łącznie z określeniem nie tylko jej wyglądu, ale też trybu życia. Oczywiście możliwe są późniejsze zmiany fryzur, strojów i akcesoriów.

Gracze, podobnie jak w podstawowej wersji mogą posiadać domy i pojazdy, które będzie można ulepszyć. By uchronić graczy przed sobą nawzajem Rockstar sprawił, że zaproszenie kogoś do swojej posiadłości ma tylko towarzyski charakter - nie można wtedy strzelać lub kraść samochodów. Jeśli dwóch graczy posiada tę samą posiadłość, każdy wchodzący do niej, wchodzi do osobnej "instancji" - akcje, które podejmie mają efekt tylko dla niego. Oczywiście można też zaprosić gracza do swojej instancji, by poruszać się razem po świecie.

Potwierdzone są mikrotransakcje - kupowane za prawdziwe pieniądze GTAdolary (GTA$) nie destabilizują gry, bowiem gracz i tak musi zdobyć odpowiednią reputację (wyrażoną w RP, Reputation Points), by móc kupować potężniejszą broń i lepsze pojazdy. Oczywiście GTA$ można też zdobyć poprzez włamania, wygrywanie wyścigów i inne aktywności.

Rockstar ma plany długotrwałego rozwoju GTA Online. Gracze dostaną do ręki narzędzie do tworzenia - Content Creator, dzięki któremu będą mogli przygotować swoje deathmatche i wyścigi. Inne dostępne dodatki to: The Beach Bum Pack (pojazdy plażowe, ponad 300 strojów, dwa elementy uzbrojenia), Capture the Flag (znany z innych gier tryb przejmowania flagi), Heists (napady znane z GTAV). Stopniowo będą dodawane nowe zajęcia, twórcy zadbają też o balans rozgrywki. Rockstar zamierza słuchać sugestii fanów - wprowadzono np. hierarchę w obrębie ekipy, o którą prosili gracze w zeszłym roku.

Dodatkowe opcje dostaną członkowie Rockstar Social Club: możliwość zmiany kolorów swojego gangu, umieszczenie na strojach i samochodach emblematu, tworzenia zamkniętych lub otwartych misji dla ekipy, a także małe dodatki jak stroje z Dzikiego Zachodu, nowy shotgun i samochód. Przez Social Club będą też organizowane wydarzenia z nagrodami.

AKTUALIZACJA :
    GTA Online już wystartowało! Gry odpalicie grę, będzie na Was czekać aktualizacja ważąca 59 MB. Po zainstalowaniu można wskoczyć do rozgrywek sieciowych w dowolnym momencie - online to "czwarta postać" do wyboru przyciskami kierunkowymi. Tworzycie własną postać (edytując między innymi... dziadków i babcie bohatera) i świat stoi przed Wami otworem.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Juz zaczynam grac:) będzie miazga

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk

4. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmm mi żadna aktualizacja się nie pokazuje;/

5. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No ja juz chcialem grac i juz miałem sie ścigać a tu jednak cos z serwerem nie tak

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ja już wystartowałem, stworzyłem postać, przyleciałem do LS i Lamar zawozi nas od razu na wyścig jako pierwsza misja i tyle.. Cały czas jest Oczekiwanie na pozostałych graczy.. i tak juz od ponad 15min :( nie fajnie się zaczyna moja przygoda z Online, Wy też macie ten sam problem co Ja?

8. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No mi ten wyścig udało sie przejechać ale bez udziału innych graczy i tylko z lamarem sie scigalem. Po tym wyścigu to jeszcze jakieś tam prochy zdobyłem ale tez bez udziału innych graczy a teraz nic nie mogę zrobić bo nie mozna dołączy do online. Myślę ze po prostu serwery nie wyrabiaja

9. Dave_NS

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Pewnie tak, skoro tyle milionów graczy wchodzi naraz do ciężko im ogarnąć to wszystko i serwery padają :p pozostaje tylko czekać :)

10. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No pozostaje czekac a szkoda bo super sie zapowiada. Ale co jak co ja juz 4 rangę zdobyłem:)

11. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    W takich chwilach szkoda że mam bana:(

12. poverbit

poverbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a ja siedze w pracy i tylko czekam kiedy wyjde :D

13. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    jak na razie kupa nieziemska...
    wgl gta nie jest przygotowane na taką masę ludzi,więc nie ma co odpalać,bo dłuzej sie czeka niz gra

14. Dave_NS

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Trzeba czekać bo teraz nie da sie grać, u mnie to nawet już nie włacza sie piszę że serwery padły

15. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam za to ogromny problem z teksturami podczas wstawki. W trakcie singla nic takiego nie miało miejsca (2 płyta z napędu), a w GTA Online - dramat. Niemal zero tekstur! ;) Ale nie dane mi raczej pograć póki co...

16. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28

u mnie tak samo teraz ze serwery chwilowo są niedostepne

17. Dave_NS

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    trebol91

myślę że już Panowie z R* pracują nad tym żeby można było dzisiaj pograć swobodnie bo czekam od rana na to :D

18. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    U mnie ogólnie działa, jak włączyłem pierwszy raz GTA Online to standardowo zawiesiło się na wyścigu, cały czas było dołączanie i nic. Po ponownym uruchomieniu ponownie musiałem dopasować postać i od razu byłem w wolnym świcie, po prostu spadałem z nieba, ha ha.
    Tylko teraz zastanawiam się jak ukończyć samouczek GTA Online, aby odblokować pozostałe tryby gry?

Mam nadzieje że ktoś wie i mi odpowie. Pozdrawiam.

1 osoba to lubi.
  19. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    na razie jest niegrywalne ..

20. Gothic20

Gothic20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja odpaliłem przed chwilą i tez spadłem z nieba obok napisu Vinewood .
    Żadnego wyścigu nie miałem, jak na razie kiszka, nic prawie nie działa, siłowałem się 2 razy na rękę, nawet spoko, ale ma problem z wyszukiwaniem graczy :/

Później przełączyłem się na tryb fabularny, i gdy chciałem wrócić do Online, to wyskoczyło że dane postaci 1 uszkodzone i muszę na nowo robić postać.
    Więc na razie nie ma co grać, trzeba czekać :)

Bądźmy dobrej myśli :)

21. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No z tym spadaniem z nieba tez miałem i samouczka jak stworzyłem nowa postać ale podczas uruchomienia bylo napisane ze chmura rokcstar nie działa i nic sie nie zapisze ale będzie mozna wlasnie w taki sposób grac. Wiec nie włączysz samouczka bo serwery nie działają i tylko właśnie taki free roam mozna robić i nic innego.

Wczytywanie...

Poleć forum