1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SquBanys, Styczeń 2, 2014.

1. SquBanys

SquBanys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie co do GTA Online, jaki internet jest wymagany ? Są jakieś wymagania ? Czy ten internet byłby dobry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Będzie śmigać elegancko.

1 osoba to lubi.
  4. SquBanys

SquBanys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to ciesze się. Bo miałem zakupić sobie Golda na rok tylko nie wiedziałem czy przy takim pójdzie online :D Dzięki za pomoc.

EDIT: No jeszcze jedno pytanie dorzuce. Jak to jest z Goldem ? Na jedno konto tylko czy na konsole ? Bo ja z bratem gram w GTA a chcielibyśmy mieć oddzielne postacie na Online.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gold jest na koncie na którym został zakupiony. W GTA O można mieć 2 postacie (w menu online się wybiera postać) tylko konto $$$ jest wspólne.

6. XboxeR2014

XboxeR2014 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rogi
    Miałem to samo pytanie .. Czyli na jednym koncie można mieć dwie postacie i tyko kasa $ jest wspólna czy domki i gangi też razem czy osobno? bo też z bratem chce właśnie zagrać :). Posiadamy Konsolę Xbox 360 Elite.

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2 postacią grałem zasadniczo krótko bo do 4lvl ale nie widziałem by się na mapie podświetlała ikonka garażu który kupiłem 1 postacią.

8. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jak gram na mobilnym necie i działa :D

9. XboxeR2014

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rogi
    Właśnie nie wiem, jakby druga postać miała wspólną tylko kasę to git, bo gang i domki chciałbym osobno z bratem :p

10. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zawsze brat może stworzyć sobie własny profil + konto R* i posiadać własne postępy, tylko będzie musiał inwestować w gold'a ;/

11. XboxeR2014

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rogi
    No właśnie, a mamy jednego neta także .. Ale z tego co napisałeś wyżej, z tym garażem to się wydaje, że domki i gangi będą osobno, bo postać to postać jak na jednym koncie będziesz miał gang to nie żuci ci od razu na drugą postać :p. Także jak chcę pograć jedną postacią, a brat drugą :pP.

12. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Gold nie jest jakoś specjalnie drogi od 16 zł kupisz na miesiąc , wystarczy sobie odpuścić ze 3-4 paczki czipsów :D

13. XboxeR2014

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rogi
    Może i masz rację Hobbit ;P. Kupimy dwa Xbox Live Gold na miecha, jeden dla mnie i jeden dla brata. Przynajmniej będziemy oddzielnie mieć kase, domki, gangi, osiągnięcia ;P.

Wczytywanie...

Poleć forum