GTA Online

Piwko89

Użytkownik
Użytkownik
Witam,wie ktos moze dlaczego nie moge wjechac do bazy wojskowej ani na lotnisko?Podjezdzajac do tych miejsc jest brama z znakami stopu :// Mam dopiero 9 lvl ale to chyba nie jest problem...moze musze pograc w tryb fabularny zeby to jakos odblokowac???Prosze o pomoc
 
J

jas8115

Guest
Witam,wie ktos moze dlaczego nie moge wjechac do bazy wojskowej ani na lotnisko?Podjezdzajac do tych miejsc jest brama z znakami stopu :// Mam dopiero 9 lvl ale to chyba nie jest problem...moze musze pograc w tryb fabularny zeby to jakos odblokowac???Prosze o pomoc
Musisz wjechać na górki (bodajże od północy, ale nie jestem pewien), rozpędzić się, przeskoczyć siatki zabezpieczające i wskoczyć na teren bazy, nie musisz nic odblokowywać.
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na logikę , do bazy wojskowej i na lotnisko w świecie realnym też cię nie wpuszczą od tak ... , na lotnisko da się wejść bez problemu wystarczy wjechać samochodem w siatkę i przejedziesz , jest jeszcze rampa przy wejściu oraz dziura przy bramie . A do bazy wojskowej polecam wlecieć samolotem jak chcesz ukraść myśliwiec ;) bo gdy wylądujesz to zaczną cię gonić dopiero jak wysiądziesz z samolotu .
 
J

jas8115

Guest
Na logikę , do bazy wojskowej i na lotnisko w świecie realnym też cię nie wpuszczą od tak ... , na lotnisko da się wejść bez problemu wystarczy wjechać samochodem w siatkę i przejedziesz , jest jeszcze rampa przy wejściu oraz dziura przy bramie . A do bazy wojskowej polecam wlecieć samolotem jak chcesz ukraść myśliwiec ;) bo gdy wylądujesz to zaczną cię gonić dopiero jak wysiądziesz z samolotu .
Tylko że przy 9 lvl raczej trudno o własny samolot.
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jas8115 nie wiem czy grałeś w GTA online , ale przecież w gta online samolot lub helikopter można znaleźć na każdym lotnisku , im masz wyższy poziom tym lepsze samoloty ci się pojawiają . Od 1 poziomu w gta online na dużym lotnisku w SandyShores można znaleźć awionetkę i helikopter ... Od 20 poziomu pojawia się tam cargobob a od 30 samolot titan :) . Zapraszam do wspólnej gry i ekipy :)
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Najlepiej wyskoczyć z gór jak pisał kolega wcześniej. Możesz wlecieć tam też helikopterem, znajdziesz go na lotnisku ( nie zawsze tam jest ) lub jest też na jednym lądowisku, które mogłeś kupić na sp.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Piwko89

Użytkownik
Użytkownik
spoko dzieki za info ;P czyli wszystko jest i bedzie pozamykane ;D musze kobinowac z wejsciem ;)) a jak cos szukam ekipy moj gt:piwko89
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dołącz do XBF Crew :) do naszej forumowej ekipy :)
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, im nas więcej tym lepiej. Chociaż zauważyłem, że ciężko od nas kogoś trafić :-D

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dokładnie, im nas więcej tym lepiej. Chociaż zauważyłem, że ciężko od nas kogoś trafić :-D

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
Ja dość często trafiam ... tylko że ciągle na tych samych ludzi , ale gdy tylko pojawię się w sesji to oni po 5 minutach odchodzą :/ ...
Mój nick w grze taki sam jak GT :)
 
J

jas8115

Guest
jas8115 nie wiem czy grałeś w GTA online , ale przecież w gta online samolot lub helikopter można znaleźć na każdym lotnisku , im masz wyższy poziom tym lepsze samoloty ci się pojawiają . Od 1 poziomu w gta online na dużym lotnisku w SandyShores można znaleźć awionetkę i helikopter ... Od 20 poziomu pojawia się tam cargobob a od 30 samolot titan :) . Zapraszam do wspólnej gry i ekipy :)
Nie zgłębiłem jeszcze wszystkich tajemnic gta online, oczywiście dołączam do ekipy :)
 

Do góry Bottom