1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA Online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Piwko89, Luty 23, 2014.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam,wie ktos moze dlaczego nie moge wjechac do bazy wojskowej ani na lotnisko?Podjezdzajac do tych miejsc jest brama z znakami stopu :// Mam dopiero 9 lvl ale to chyba nie jest problem...moze musze pograc w tryb fabularny zeby to jakos odblokowac???Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz wjechać na górki (bodajże od północy, ale nie jestem pewien), rozpędzić się, przeskoczyć siatki zabezpieczające i wskoczyć na teren bazy, nie musisz nic odblokowywać.

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Na logikę , do bazy wojskowej i na lotnisko w świecie realnym też cię nie wpuszczą od tak ... , na lotnisko da się wejść bez problemu wystarczy wjechać samochodem w siatkę i przejedziesz , jest jeszcze rampa przy wejściu oraz dziura przy bramie . A do bazy wojskowej polecam wlecieć samolotem jak chcesz ukraść myśliwiec ;) bo gdy wylądujesz to zaczną cię gonić dopiero jak wysiądziesz z samolotu .

5. jas8115

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko że przy 9 lvl raczej trudno o własny samolot.

6. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jas8115 nie wiem czy grałeś w GTA online , ale przecież w gta online samolot lub helikopter można znaleźć na każdym lotnisku , im masz wyższy poziom tym lepsze samoloty ci się pojawiają . Od 1 poziomu w gta online na dużym lotnisku w SandyShores można znaleźć awionetkę i helikopter ... Od 20 poziomu pojawia się tam cargobob a od 30 samolot titan :) . Zapraszam do wspólnej gry i ekipy :)

7. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Najlepiej wyskoczyć z gór jak pisał kolega wcześniej. Możesz wlecieć tam też helikopterem, znajdziesz go na lotnisku ( nie zawsze tam jest ) lub jest też na jednym lądowisku, które mogłeś kupić na sp.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

8. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    spoko dzieki za info ;P czyli wszystko jest i bedzie pozamykane ;D musze kobinowac z wejsciem ;)) a jak cos szukam ekipy moj gt:piwko89

9. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Dołącz do XBF Crew :) do naszej forumowej ekipy :)

10. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, im nas więcej tym lepiej. Chociaż zauważyłem, że ciężko od nas kogoś trafić :-D

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

11. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja dość często trafiam ... tylko że ciągle na tych samych ludzi , ale gdy tylko pojawię się w sesji to oni po 5 minutach odchodzą :/ ...
    Mój nick w grze taki sam jak GT :)

12. jas8115

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zgłębiłem jeszcze wszystkich tajemnic gta online, oczywiście dołączam do ekipy :)

Wczytywanie...

Poleć forum