1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bobodevil, Sierpień 6, 2011.

1. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zaczalem grac w gta doszedlem do misji w ktorej trzeba zabic francisa lub derika zabilem franica i mi zniknely wszytskie misje z mapy ; ((

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz czekać chyba na telefon, ale nie jestem pewien, bo dawno grałem w gta.

4. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każdy zapis gry umożliwia skok o 6 godzin do przodu. Może to Ci pomoże - w końcu ktoś powinien zadzwonić lub wysłać smsa.

5. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Miałem taki sam problem .. czekałem czekałem aż w końcu musiałem od nowa przejść tą misję. Także jeśli masz seve'a przed tym wydarzeniem to wczytaj go ponownie a powinno być już pozniej ok ;) Przynajmniej u mnie tak było :) Pozdrawiam

6. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hejka tez tak zrobilem jka kolega wyzej napisal wsiadlem do samochodu juz mialem jechac i wtedy wyskoczyl save

7. xdavv

xdavv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No był taki moment w GTA.. najprawdopodobniej musisz czekać na telefon .. a jeżeli nic nie będzie to dzwoń po znajomych .. ja tak robiłem jak nic się nie działo :)
    Ale ja dawno w GTA nie grałem więc nie pamiętam dokłanie.

9. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zadzwoń do kogoś z listy w telefonie tez maja fajne misje albo rozwala gliny ja ta kiedyś rozwalę prze 30 minut az dostalem Osiagniecie za zgubienie chybu 5 gwiazdek fajna sprawa

Wczytywanie...

Poleć forum