1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta san andreas ixtreme 1.6 nie działa

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez migdallo, Grudzień 12, 2011.

1. migdallo

migdallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam mam problem sciagnąłem sobie GTA SAN ANDREAS na konxole Xbox(1) posiadam dysk 60 GB. wczesniej zrobiłem format dysku i chyba przez przypadek usunałem emulator gier. Wiec spróbowałem zaktualizować dash więc sciągnąłem stąd Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox i zaktualizowałem. Noi próbuje włączyć GTA i niestety pojawiają się zielone napisy ze gra jest na konsole Xbox(1) czy da się z tym coś zrobić ?

GTA sciągnąłem stąd http://www.xbox360iso.com/dl-gta-san-t297252.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. DominiX

DominiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ile aktualizacja dash'u ważyła?? Jak mniej niż 1gb. to nie ma emulatora ponieważ emulator ma coś powyżej 7gb.
    Ale mogę się mylić, poszukaj na forum jak zainstalować emulator offline widziałem gdzieś taki tut.

4. migdallo

migdallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    wazyła 90 mb bodajże ;d

mógłby ktoś podać jakiegoś linka do emulatora.

Wczytywanie...

Poleć forum