1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA San Andreas na Xbox 360 - plik .dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dzieciorób, Wrzesień 26, 2010.

1. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam grę GTA San Andreas w wersji niby przygotowanej do nagrania na xbox 360
    Tylko że jest jakieś to podejrzane:
    po pierwsze obraz zajmuje 6,92 GB, a o ile się nie mylę gry na xboxa 1 mieściły się na jednym krążku DVD, więc nie powinno to zajmować więcej niż 4,5 GB
    po drugie jest dołączony plik .dvd a w nim jest instrukcja podziału po

LayerBreak=1913776

sektorze - w każdej innej grze był to sektor 1913760... powinienem to poprawić?

po trzecie jeszcze nie nagrywałem gier na xboxa I - czy nagrywa je się tak samo jak gry na Xbox 360?

Z góry dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    ja pykam w czlowieka z blizna przerobinony obraz ma podad 7 gb i jest git
    nic nie zmienailem po siaganiu nagralem i kozak wszystko smiga