GTA San Andreas na XBOX360. Pytanie

szymonski

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem ponieważ ściągnąłem "GTA San Andreas [XBOX360][PAL][GER+ENG][PXOR]" i nie wiem czy od razu nagrywać czy coś trzeba spatchować etc. Pierwszy raz nagrywam grę z XBOX 1 na 360 wiec nie wiem co zrobic? Mam plik mały .dvd i ten duży z obrazem czy od razu wrzucać do IMGNURNA i nagrywać?? Proszę o pomoc

obraz z imgburna:
http://i56.tinypic.com/9qa2ch.jpg

MAM NOWY DASHBOARD KINEKTA czy już w nim jest emulator?

Znalazłem info że potrzeba jakiegoś emulatora proszę o pomoc, chcę ten emulator wgrać offline.

za pomoc dziękuję...
 

Ironkos

Użytkownik
Użytkownik
rozumiem ze chodzi Ci o to:
GTA San Andreas [XBOX360][PAL][GER+ENG][PXOR] (download *******) - nie będę kradł

Ja po prostu nagralem ImageBurn i dziala ladnie. Niestety nie da sie skopiowac na dysk. Jedynie z plyty mozna grac.
Tak jak na stronie ktora podalem napisane potrzebujesz przerobiona konsole z dyskiem
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak Ironkos mówi wystarcz, że ją nagrasz imgburn-em.
 

szymonski

Użytkownik
Użytkownik
patrzyłem na angielskich ********** to pisali że prędkość musi być 1x (ja zawsze nagrywam 2,4x) Czy moge normalnie czy musze prędkością 1x?
 

borysziom

Banned
Użytkownik
To już zależy od twojej nagrywarki ja mam pioneera 118L i nagrywam wszystko z prędkością 4x, mi gta sa chodzi bez problemu ale jak wiadomo aby pograć potrzebujesz hdd oryginalny bądź nieoryginalny z wgranym emulatorem.
 

szymonski

Użytkownik
Użytkownik
ok działa normalnie :D
 

hashpl

Banned
mozesz wgrac ja rowniez na pendrive'a
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Wgrać gta na pendrive i będzie chodzić?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Nie. Autor tematu mówi o wersji zripowanej z dystrybucji sklepowej (w pudełku), a hashpl mówi po wersji z cyfrowej dystrybucji (czyli z profilem). To 2 różne wersje.
 

hashpl

Banned
Nie. Autor tematu mówi o wersji zripowanej z dystrybucji sklepowej (w pudełku), a hashpl mówi po wersji z cyfrowej dystrybucji (czyli z profilem). To 2 różne wersje.
dokladnie :) dzieki za poprawienie
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Wiem że temat trochę stary, ale mam pytanie. ściągnąłem tą samą wersje GTA SA, i jest tam gotowy plik .dvd. Wszystkie gry jakie wypalałem, miały w tym .dvd taki wpis:
LayerBreak=1913760
nazwa_naszego_obrazu.iso
W tym .dvd GTA SA, natomiast jest taki wpis:
GTA San Andreas [XBOX360][PAL][GER+ENG][PXOR].iso
Layerbreak=1913776
Czy zmodyfikować te wpis to tego pierwszego, czy zostawić tak jak jest i wypalić? Będzie działać?



EDIT: Dobra, mam odpowiedź, trzeba zostawić Layerbreak=1913776, ponieważ konsola może mieć problem z przechodzeniem na drugą warstwę.
 

Do góry Bottom