1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA TBoGT BATI CUSTOM

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez SoTeR, Maj 18, 2010.

1. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Na początku od razu pisze że nie wiem gdzie mam umieścić ten temat więc umieszczam tu :) i jeszcze jedno szukałem takiego tematu i nie zlazłem :)

A więc tak w tym temacie napisze jak zdobyć motor BATI CUSTOM :)

1. Wchodzimy w telefon--> misje--> Departure Time

2. Po scence jedź z Tonym do Funlandu na Firefly Island

3. Kiedy dojedziesz odtworzy się cut-scenka, po której pojawi się instrukcja informująca o tym, żebyś zniszczył wszystkie paczki z heroiną to zniszcz te wszystkie paczki i zabij wszystkich wrogów. Kiedy nie będziesz już widział żadego, ruszaj w stronę ostatniej kaczki. Tam, przy furgonetce będzie stał jeszcze jeden Rosjanin, więc go zabij i zniszcz heroinę Teraz na radarze pojawi się nowy punkt - biegnij do niego, zabijając po drodze przeciwników. Gdy wyjdziesz z Funlandu biegnij w stronę zielonego punktu uważając na zabijaków z lewej strony. Teraz biegnij dalej w stronę celu. Uważaj po drodze na przeciwników. Gdy już zniszczysz ostatnią kaczuszkę. Pojawi się scenka, w której Timur mówi Luisowi, że Bulgarin zaraz wylatuje z miasta i zacznie uciekać. Po scence biegnij za nim czym prędzej i wykończ go. Po czym wsiadaj na podstawiony motor

4. Teraz zamiast jechać do celu jedź do swojego domu i postaw motor na tym miejscu dla pojazdów przed twoim domem

5. Odczekaj 2 godziny czasu gry po czym pojawi się napis że Bulgarin uciekł :)
    I tak oto mamy fajny motorek :D

Mam nadzieję że się przyda i klikniesz dziękuje ;p

A jak taki temat już był to proszę o przeniesienie do kosza :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Odświeżam :)

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Bug znany dawno z poprzednich GTA...

5. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Na pewno jest ktoś kto go nie zna :)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja naprzykład nie znałem :)

7. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    . myślałem że niektórzy znają tą metodę zabierania aut i motorów ciekawych . W san andreas też tak sie robiło . Szkoda że w mafii 2 nie można było zrobić takiego patentu z tym hot rodem co sie go sprzedawało .

Wczytywanie...

Poleć forum