1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - 100% ukończenia gry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jacek CK, Grudzień 19, 2013.

1. Jacek CK

Jacek CK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,

Ostatnio przysiadłem przed GTA V aby ją zrobić kompletnie. Gra się zatrzymała na 99,3% i nie wiem co robić dalej.
    W Menu Lista 100% wszystko mam skończone poza Hobby i rozrywka gdzie jest 39/42.
    W grze jedynie co mi zostało to polowanie Trevorem, ale wczoraj przesiedziałem cały dzień i licznik się nie zmienił.
    Wyścigi wodno/lądowe - zrobione
    Golf, striptiz, dart, tenis, szkoła latania, yoga, strzelnica - zrobione
    Wczoraj poszedłem z Chopem na spacer i rzucałem mu piłeczkę, ale też nic to nie zmieniło.
    Co mi pozostało jeszcze?

Proszę o sugestię i podpowiedzi.

Dzięki!!!

PS Do zaliczenia trzeba mieć 42/42 Rozrywki i hobby.
    Biorąc pod uwagę to:
    00:05 - Shooting Range
    00:59 - Flight School
    01:40 - Win at Darts
    02:04 - **Win at Tennis
    02:39 - **Play Golf
    03:02 - **Top 3 in all (3) Triathlons
    03:17 - Receive a Lap Dance
    04:05 - **Complete all (13) Parachute Jumps
    04:24 - Top 3 in all (4) Sea Races
    04:40 - **Top 3 in all (6) Off-Road Races
    05:04 - **Top 3 in all (5) Street Races

W sumie daje nam to 37 z 42. Więc co stanowi pozostałe 5?
    Czy w golfa trzeba wygrać jakoś inaczej? Czy Chop musi z Franklinem wyjść na jakiś długi okres czasu? Nie bardzo to ogarniam.

Proszę zamknąć wątek, nie widziałem że Social Club podpowiada co nie jest wykonane:) Zagadka rozwiązana!!

Wczytywanie...

Poleć forum