1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V a płyta 8,5gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SobieskiN1, Grudzień 10, 2013.

1. SobieskiN1

SobieskiN1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam.

Wczoraj przyszła mi konsola xbox360 w wersji slim przerobiona, oraz z lt 2.0 (nie mam pojęcia co to oznacza) wiem jedynie, że z dysku gier nie moge instalować bo to już próbowałem, albo po prostu zrobiłem to źle. Z płyty mi się udało, lecz niestety nie z GTA V, ponieważ gdy próbuje to nagrać na płycie 8,5gb to brakuje mi 150 mb aby zmiescić cała grę na niej, a na blue ray nie dam rady nagrać gdyż nie posiadam do tego specjalnego napędu a póki co brak funduszy na nagrywarke z blue rayem. Mimo wszystko zignorowałem to i spróbowałem nagrać i niestety wywala mi błąd "Nie można odczytać dysku, wyczyść dysk miekką ściereczką" itd. Jest jakaś możliwość abym zmieścił to na płycie 8,5gb pozbywając się niepotrzebnego 150mb?

Bardzo proszę zeby nie bylo fali hejtu, jestem użytkownikiem pcta od 2004r, a z konsolami nigdy się nie bawiłem więc na tym sie po prostu nie znam.
    Krata zimnego piwa dla tego, kto znajdzie rozwiązanie.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź czy twoja nagrywarka jest kompatybilna z Payload Tool:
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/
    Jeżeli tak to po włożeniu płyty odpal program i naciśnij BurnerMAX, po wszystkim powinieneś mieć napis w okienku "BurnerMAX is Enabled" i Free Space: 8,738,897,920.
    Później możesz nagrać pełną kopię zgodnie z tym poradnikiem:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
    Link do Payload Tool: http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/

4. SobieskiN1

SobieskiN1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Ok, wielkie dzieki, jutro spróbuje i dam znać co i jak bo dziś już nie mam płytek :) póki co nagrywarka się zgadza.

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Się tak na paytools to tylko nagrywanie na verbatimach, nie zapomnij sobie kopi na lt 2.0 przygotować . Do gta nie jest wymagany ihas czy paytools, clonecd nagrywanie z pliku .dvd szybkość x2.4 przedtem nagraniem przygotowienie iso do lt 2.0 plus TU na pena.

Wczytywanie...

Poleć forum