1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - akcesoria postaci (?) - gdzie znaleźć ? - sonar, sprzęt do nurkowania itp.

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez PidzamaSGaming, Wrzesień 28, 2013.

1. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Witam
    Słyszałem ,że w GTA V można kupić gdzieś sonar , który w niektórych miejscach pokazuje różne rzeczy pod wodą , oraz sprzęt do nurkowania aby spokojnie nurkować bez obawy o powietrze.
    Mam pytanie , gdzie można się w takie dodatki zaopatrzyć ?
    Dostaje się to w jakiejś misji , jest to wyposażenie jakiejś broni czy co ?

Proszę o odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    sonar będzie jako aplikacja na telefon kiedy jesteś w batyskafie po kupnie przystani nad oceanem (nie w LS, tylko gdzieś przy autostradzie, chyba po lewej strony mapy), a tą można kupić dopiero po misji w której będziesz musiał nurkować z butlą [nie zdradzam szczegółów, żeby nie spoilować]
    po tej misji będziesz miał dostępny też strój do nurkowania w szafie Micheal'a.

1 osoba to lubi.
  4. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja po misji strój mam dostępny ale jest on bez butli z tlenem

5. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    z tego, co mi wiadomo, butla założy się automatycznie po tym, jak wyskoczysz z łodzi do wody, ale osobiście jeszcze nie sprawdzałem tego.

Wczytywanie...

Poleć forum