1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Allegro.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez koyoo, Sierpień 6, 2014.

1. koyoo

koyoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Witam.
    Znalazłem ostatnio na allegro GTA V za 59zł. GTA V GRANT THEFT AUTO 5 XBOX 360 PL AUTOMAT 24/7 (4466206589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Mam kilka pytań. Czy za takie gry mogę dostać bana ? I czy mogę je pobrać ponownie po usunięciu ?
    Może ktoś już to kupował i może się wypowiedzieć na ten temat ?

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Śmieszny jesteś takich tematów było to już pełno, poszukaj trochę...

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm.. Jak jesteś taki mądry to dlaczego mu nie pomożesz i nie znajdziesz dla przykładu chociaż "jeden temat" jak było ich "aż tyle".
    Ale lepiej wyskoczyć z tekstem "śmieszny jesteś..".

Co do tematu. To chyba w najgorszym razie zablokują ci profil (chyba). Mam RGH więc takie zabawy mnie nigdy nie interesowały. Ale być może ktoś "lepiej znający się na tych zabawach" wejdzie w temat i Ci odpowie (bez tekstów - jw.).

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Juan

Juan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeśli ja miałbym kupować GTA V to kupiłbym wersje pudełkową które są na allegro już od 70 zł zawsze można od sprzedać komuś jak ci się znudzi :).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum