1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V bez blokady regionalnej na Xboksie 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 12, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ściągnięte zza oceanu Grand Theft Auto V będzie działać na PAL-owej konsoli.

Gry na PS3 nie mają blokady regionalnej, ale w przypadku tych przeznaczonych na Xboksa 360 nie jest już tak różowo. Tylko niektóre produkcje na "iksa" są region-free - większości gier przeznaczonych na rynek amerykański nie odpalimy na PAL-owej konsoli. Ale szczęśliwie w przypadku Grand Theft Auto V będzie inaczej.

O ile Grand Theft Auto IV miało blokadę regionalną na Xboksie 360, o tyle z "piątką" nie będzie podobnego problemu. Możecie ściągnąć ją sobie zza oceanu bez obaw, że europejski sprzęt tego nie pociągnie. O polskie napisy też nie musicie się martwić - te będą dostępne w każdej wersji gry.

Brak blokady regionalnej świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy np. światowa premiera wypada na kilka dni przed europejską (tu się akurat nie przyda, bo GTA V ma jedną datę premiery na wszystkich rynkach - 17 września) lub gdy gdzieś na świecie szaleją dzikie promocje i jest okazja, by ściągnąć do kraju grę w atrakcyjnej cenie.

Rockstar zaznacza jednak, że jeżeli myślicie o GTA V bardziej przyszłościowo, to powinniście pomyśleć o kupnie egzemplarza przeznaczonego na Wasz rynek. Dzięki temu unikniecie ewentualnych problemów z uruchomieniem przyszłych DLC.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Fajnie będzie można pobrać z neta odrazu PL wersje kilka dni przed premierą hehe

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    To jedyna gra którą można bez obaw kupić,że będzie słaba,bez sciagania i wypróbowania

3 użytkowników lubi ten post.
  5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ahahahaha. Spłoniesz.

To ja nawet nie wiedziałem, że na Xboxie tak można. Microsoft całą generację walił w ****la klientów :/

7. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Jak bym wciąż miał xboxa to nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby ściągać GTA z neta,bo za taką grę warto zapłacić mimo że się ma RGH

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja tam sciagne, nie widze w tej grze niczego nadzwyczajnego w porownaniu do innych (ktore tez pobieram) za co moglbym placic

9. Szymon640

Szymon640 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem ciekaw po co ciągnęli tę blokadę regionalną nawet w 7 generacji konsol. W tym czasie większość telewizorów świata obsługuje zarówno sygnał PAL jak i NTSC.

10. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak się nie ma kasy na granie, to sie nie gra. Brak kasy, czy to, że gra nie jest niczym nadzwyczajnym nie usprawiedliwia piractwa. Zal mi takich ludzi, w dodatku granie nie jest potrzebą wyższego rzedu, można sobie spokojni odpuścić i kupić jak potanieje, ale gdzie tam... szkoda grosza...

1 osoba to lubi.
  11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A przestań... Tyłki was bolą bo ktoś ściąga gry z netu.
    Jego sprawa to jest przecież.
    Zawsze może ściągnąć teraz i kupić jak potanieje. Ja tak zrobiłem z GTA IV.

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    To ja od razu ostrzegę przed warnami za kłótnie.. :)

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A niech robi co chce. Ciekawe czy w zyciu do wszystkiego tak podchodzi ale to już nie moja sprawa...

Wczytywanie...

Poleć forum