1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta v, bf4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez woko, Marzec 7, 2014.

1. woko

woko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam na sprzedasz gry mało używane można zrobić transakcje poprzez allegro itd.. więcej na PW! wszystkie gry w idealnym stanie

- GTA V - 119zł
    - Battlefield 4 - 120zł
    - Need For Speed Rivals - 120zł
    - Call Of Duty : Ghosts - 119zł
    - Call Of Duty : Black Ops 2 - 50zł

Wszystkie gry w polskiej wersji językowej płytka jak i opakowanie zadbane nie po rysowane nie chce zamieniać tylko sprzedać z góry uprzedzam więcej informacji na PW ! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Możliwa zamiana ? Interesuje mnie Call Of Duty GHosts. Mogę zaoferować Saints Row 4 w idealnym stanie z niewykorzystanym kodem na DLC>

4. woko

woko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czytamy do końca a nie w połowie... pisałem że zamiana nie tylko gotówka ! :c

5. White9

White9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Black ops miał wykorzystany kod na nuketown ? Albo czy w ogóle miałeś taki ?

6. PAWLACZEK

PAWLACZEK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nuketown jest za free na marketplace

dziekuje pozdrawiam

Poleć forum