1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - błąd podczas wczytywania trybu fabularnego.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cezi112, Luty 2, 2015.

1. cezi112

cezi112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam konsolę Xbox 360 Arcade z przeróbką LT 3.0.
    Mam problem z grą GTA V a mianowicie zawieszenia się gry podczas "wczytywania trybu fabularnego".
    Wkładam płytę nr 2. Gra się uruchamia i pojawia się obraz, na którym jest napisane :
    " UWAGA. Grand Theft Auto V wymaga jednorazowej instalacji zajmującej 8GB na dysku twardym dla konsoli Xbox 360 lub nośniku Flash USB 2.0 sformatowanym dla Xbox 360. Włóż dysk nr 1, aby rozpocząć instalację."
    Po włożeniu płyty nr 1 pojawia się obraz wczytywania trybu fabularnego. Nie mija 20 sekund a płyta przestaje pracować i obraz się zawiesza do takiego stanu, że konsolę mogę tylko wyłączyć przyciskiem. Nic innego zrobić nie mogę.
    Jeśli ktoś miał taki sam przypadek bądź zna odpowiedź na mój post proszę o pomoc. Jestem zbyt zielony w tym temacie aby wiedzieć co z tym zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Płyta 1 nie jest przypadkiem porysowana? Jak ją wkładasz to z niej się instalują pliki na hdd a nie wczytuje tryb fabularny. Jaki masz hdd?

4. cezi112

cezi112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obydwie płyty są nowe i nie porysowane. Na HDD miałem 13,5 GB wolnej pamięci podczas próby instalacji. Poszedłem o poradę do sklepu, w którym zajmują się przeróbką i powiedzieli mi abym nagrał na płytach lepszej jakości. Czy to dobry trop ?

Wczytywanie...

Poleć forum