1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - Czy da się to wykonać?

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Nerdox, Październik 2, 2013.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Witam, bardzo mi zależy na osiągnięciach z GTA V, i wiem że paru mogę nie dać rady zrobić typu :
    -Zdobądź 70 złotych medali, powtarzając misje fabularne i zlecenia od nieznajomych i dziwaków.
    -Kariera kryminalna,Ukończ grę na 100%.
    -Wydaj 200 milionów dolarów łącznie wszystkimi trzema postaciami.

I mam pytanie, czy jak np wgrał bym kogoś save z gry co ma np 99% z gry,200milionów i 69 misi za złoto, i zrobił tak żeby było 100%,wydać 200mil i 70na złoto to by mi osiągnięcia za to wskoczyły?? Jeśli się tak da to może ktoś mi podrzuci save właśnie z takim czym. Dziękuje i pozdrawiam

Proszę tu nie pisać wulgarymów, ani nikogo nie obrażać, Gra jest świetna podoba mi się bardzo ale nie chce mi się aż tak w nią grać. Dziękuje i Pozdrawiam. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Walkthroughs Source

Walkthroughs Source Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lodz
    Hehehe . szczyt lenistwa :p podejrzewam ze nie bo o ile sie nie mysle w savach masz nazwe konta, a poza tym musialyby Ci 3 rozne savy wyslac bo to tak nie ucelujesz zeby Ci idealny stan dac :p mozliwe ze mozesz na kompie pogrzebac i zmienic recznie zeby savy przypisac do Twojego konta. Ale po co :p co to za satysfakcja z gry :p?

4. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak gra jest świetna to sam zrób. Wbite osiągnięcie przez innego to nie to samo.
    Mozesz zrobic, jest program ale nazwy ci nie wymienie, gdzie mozna było sobie gamescore podbijać unlockując trofea.
    Tylko taki knif, że od razu polecisz z bananem z XBL.

5. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    równie dobrze, możesz, przez edycję swojego profilu na PC, odblokować te osiągnięcia ręcznie.

6. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Da się tak zrobić? wytłumaczysz jak? :)

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ale odradzam... możliwy baniaczek, już były przypadki jak sobie ziomek odblokowywał calaki z w grach chwaląc się tym, a później baniak :D

Wczytywanie...

Poleć forum