1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V dlc RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez decks2000, Marzec 5, 2014.

1. decks2000

decks2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Mam problem z dodatkami do gta 5. Wgrałem dlc collectrs edition, beach bum, valentines day i buissnes, ale te dodatki nie chcą działać jednocześnie. Po wczytaniu gry działa jedno dlc, po kolejnym wczytaniu działa inne, a poprzednie przestaje działać - pojawia się komunikat o skasowanej zawartości. Na dodatek same zmieniają się przy tym stroje i fryzury. Wszystkie dlc odblokowywane różnymi programami, wgrane najnowsze TU. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i wie jak go rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dołączam się do pytania. Obecnie miałem wrzucone Collector's Edition Pack oraz Beach Bum - wszystko dobrze działało, miałem odblokowane te nowe rzeczy z tych DLC. Wczoraj postanowiłem wgrać sobie Valentine's Day oraz Business Update - teraz mam podobne objawy jak kolega, DLC nie działają równocześnie.
    Wszystko poprawnie wrzucone, DLC odblokowane, TU najnowsze itd. Liczę, że ktoś znajdzie rozwiązanie tego problemu, ponieważ jest to denerwujące.. (znikają bronie, ubrania itd.)

4. decks2000

decks2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt się z tym nie spotkał?

5. emcefreak

emcefreak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten sam problem mam i ja, i wielu innych graczy z tego co czytałem na zagranicznych forach. Rozpoczeło to się już za czasów Beach Bum DLC, które "gasiło" się na przemian z Collectors Edition DLC.

Wszystkie wydane do tej pory DLC ładują sie losowo lub nie ładują sie wcale, powodując wyświetlanie info o usuniętej zawartości do pobrania. Nawet save'ując "w łóżku" po load game postacie mają inne stroje i fryzury niż zapisane a DLC sie odinstalowują...problem jak do tej pory nierozwiązany przez kilka kolejnych title updates

6. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    PRZEPRASZAM ZA ODKOP, ale mam ten sam problem, wgrałem wszystkie dodatki, TU z wczoraj 19.08.2014, czy ktoś rozwiązał ten problem?

7. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może włącznie fakelive? aczkolwiek nie gwarantuje sukcesu :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I jak rozgryzł ktoś problemem bo widzę zero ruchu w temacie.

9. scott1985

scott1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok dolaczam sie do tematu powiedzcie czy taki pomysl na dlc pod rgh jest dobry mianowicie przekopiowanie profilu gracza z rgh na penka przekopiowanie go na na orginal konsole pobranie dlc i calosc znowu z powrotem na rgh I EWENTUALNIE ODBLOKOWANIE PRZEZ XM360 niewiem czy to dobry pomysl czy mozna profil z rgh na orginalnej konsoli odpalic przez xbla dla pobrania contentu czyli dlc bez bana

krzys1190 lubi to.
  10. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Odpowiedź brzmi.... OKOŃ!

11. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl