1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V - działa na płycie PLATINUM, nagrane nagrywarką LG, brak błędów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rythmus, Wrzesień 28, 2013.

1. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chciałbym poinformować tylko że do GTA V nie potrzeba specjalnego sprzętu.
    Mam XBOX 360 Arcade z 2006 roku, napęd BenQ, LT 3.0, najnowszy dashboard.
    Content z DVD 1 przeniosłem na oryginalny dysk twardy a DVD 2 wypaliłem na płycie PLATINUM a w zapasie mam jeszcze drogą czystą TDK (kupiłem na zapas). Lokalny sklepik nie miał Verbatimek dlatego nagrałem na PLATINUM.
    Wypalanie przebiegło bez błędów, weryfikacja bez błędów, nagrywarkę mam LG na której podobno nie działa BurnerMax (według jakiegoś tam spisu) a sam XBOX nie pluje się że coś jest z płytą nie tak. Także z GTA V jest OK, jestem ciekaw jak będzie z innymi grami ale to po zobaczę po przejściu GTA. Mam tylko nadzieję że nie wysypie mi błędami w środku fabuły.

DaveDy lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum