1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Framerate X360 and PS3

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez TheChampion, Marzec 9, 2014.

1. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanko dlaczego na x360 często fps jest wyższy o 2kl/s czasami 4 ale to tylko przez krótką chwilkę , a znowu sytuacja się odwraca kiedy jest jakiś wybuch wtedy wygrywa ps3 z tą różnicą że wybuch trwa chwilę , wytłumaczy mi ktoś dlaczego na 360 jest wyższy framerate ? fakt nie zawsze ale jest , i nie chce wywołać wojny tylko pytam z ciekawości , gdzieś czytałem że dlatego bo 360 łatwiej "ogarnąć" a ps3 trudniej a nie wiem za bardzo oco chodziło , więc może ktoś mi to wytłumaczyć ?
    Dzięki , Kamil

parę screenów:
    Tutaj widać że na ekranie X360 są auta a fps jest taki sam jak na ps3 a tam z kolei nie ma aut.

2. Lotnik421 Xbox One

3. flow91

flow91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Poniewaz x360 jest troche lepsza od ps3 pod wzgledem parametrow (czekam na atak fanbojow ps3 haha)

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    w walce x360 vs ps3 przy tytułach na obydwie platformy lepiej stoi xbox

5. CanciaR

CanciaR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tytuły multiplatformowe zawsze wypdają lepiej na xbox-ie ponieważ twórcom łatwiej tworzy się gry na tą konsolkę.Albo mamy wyższą rozdziałkę albo większy fremrate.PS3 ma skomplikowaną architekturę.Potrafi tworzyć ładne gry takie jak uncharted czy god of war.Ale tylko przez studio które zajmuję się tylko tą platformą.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest jeden szczegół, na ps3 tekstury "podłoża" są jednak lepszej jakości a 2 fps to tyle co nic. Jednak nie samą grafiką człowiek żyje, grę skończyłem na xbox, doszedłem do ~30lvl w multi a teraz grzecznie czekam na wersję PC.
    Jak by nie patrzeć sonka kuleje GPU a xbox'ik CPU, a mimo tego udało im się wycisnąć ostatnie soki z tych konsol i dać nam grę która daje tą samą radość tu i tu.

7. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to chyba można zakończyć temat koledzy :D chyba że ktoś ma coś jeszcze do dodania pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum