[GTA V] Granie online

adrian123451251

Świeżak
Świeżak
Witam.

Mam GTA V i chciałbym pograć ONLINE, lecz mam przeróbkę xboxa 360 lt+3.0 i gdy załączam internet prosi o aktualizacje. Czy zgodzić się na nią i nie dostanę bana? I jeszcze jedno pytanie. Mam GTA V ściągniętą z neta oraz GTA V kupione, tylko że orginał pożyczyłem koledze i czy mogę grać na GTA V z neta przez internet?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli masz lt3 to możesz aktualizować, GTA dobrze spalone IHAS'em i możesz grać online :D o.

PS. Jaki masz aktualnie dash ??
 

adrian123451251

Świeżak
Świeżak
Dash o ile się nie mylę to: 2.0.16202.0 więc mogę aktualizować?

Tylko pytanie: Bo ja to nagrywałem tym tutorialem http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/ Mogę tak grać ONLINE?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak
 

adrian123451251

Świeżak
Świeżak
Dobra zaktualizowałem xboxa podpiąłem pod neta i chciałem zagrać w końcu online w GTA V a gdy wchodzę pisze mi że moje konto nie ma do tego uprawnień. Dodałem swój tag na rockstar ale dalej nic. Co jeszcze mam zrobić?
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Masz konto Xbox Live Gold ?
 

adrian123451251

Świeżak
Świeżak
I to jest ten problem. A jaka jest najniższa płatność za konto GOLD? 29 zł?
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
1zl na al... za 48h

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2
 

adrian123451251

Świeżak
Świeżak
A gdzie muszę wejść by zakupić ?
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Nawet na allegro. Wpisz sobie "kody xbox live" .
 

gamblerpl

Świeżak
Świeżak
Tylko że posiadając zmodyfikowaną konsole o LT2 / LT3 łącząc się z netem (z kontem live) dostaniesz odrazu Bana na konsole !
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że posiadając zmodyfikowaną konsole o LT2 / LT3 łącząc się z netem (z kontem live) dostaniesz odrazu Bana na konsole !



kto Ci tak nagadal ze odrazu bana sie dostaje? Bana na konsole za lt nie było od paru lat wiec to co mówisz jest bardzo bledne





Sent from my NOKIA using Tapatalk
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Tylko że posiadając zmodyfikowaną konsole o LT2 / LT3 łącząc się z netem (z kontem live) dostaniesz odrazu Bana na konsole !
Nie siej zametu i nie pisz glupot.WYJDZ.
Nie dostaniesz zadnego bana na konsole .Banow dawno nie bylo.
 

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
podepnę się pod temat skąd mam wiedzieć czy moje GTA V jest "dobrze spalone IHAS`em" o co kaman w tym stwierdzeniu gier nie nagrywam sam tylko kupuję za parę groszy od kolesia który od lat się piraceniem zajmuje.
 

onlinerxd

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powiem szczerze ze mam LT 3.0 gralem nie raz w gry na live i bana nie dostalem. ;)

Tapnięte z Galaxy
 

Do góry Bottom