1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V (gry dwupłytowe) Problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez majkel6969, Listopad 12, 2015.

1. majkel6969

majkel6969 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam XBOX360 Slim od miesiąca, kupiłem go przerobionego, nie znając się totalnie.
    Zacząłem powoli zagłębiać się w to co się z czym je, ogarnąłem Forze Horizon 2, działa, gram...
    Niestety stanąłem przy instalacji GTA V, proszę przedstawcie mi jakiś konkretny poradnik
    krok po kroku...
    XBOX posiada zewnętrzny dysk 320GB, wygląda to tak:

Zacznijmy może po prostu od samego pliku ISO powoli po kolei...
    Z góry dziękuję za cierpliwość i objaśnienie mojego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fasberg123

Fasberg123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj, co do twojego problemu powiem Ci, że GTA V jest na dwoch tak jak powiedziałeś, i jedna płyta musi być skopiowana na dysk bądź na jakiegoś pendrive, zajmuje ono około 7860 mb, a druga płytka jest już do grania, tak mam przy oryginale, czyli powinieneś mięc 2 pliki .iso, jeżeli coś jest nie tak, to może pożysz sobie oryginał instalki, a drugie .iso próbuj odpalić, może pójdzie. Tak wgl na olx można kupić oryginał za 50zł, i można pograć na GTA Online, więc nie wiem czy jest sens się bawić w piraty:)

4. majkel6969

majkel6969 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiem nic z Twojej wypowiedzi kolego... :(
    Na jaki dysk musi być skopiowana? Na mój dysk zewnętrzny przenośny 320GB czy wbudowane XBOXowe 4GB?
    Druga płytka jest już do grania? To znaczy?
    Mam dwa pliki .iso (DVD1 i DVD2)

5. Fasberg123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DVD 1 , czyli INSTALL służy do zainstalowania(skopiowania plików) na dysk standardowy xboxa badź jakis nośnik( ja sam użyłem do tego pendrive 16Gb), ale jeżeli masz dobrze skonfigurowany dysk zewnętrzny możesz i tam zainstalować, będzie widać czy lecą mega bajty instalowania, po ukończeniu instalowania, xbox krzyczy o dysk 2, czyli juz tą płytkę, gdzie jest gra i można już na niej grać.

6. Fasberg123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A pojemnośc do zainstalowania to prawie 8GB

Wczytywanie...

Poleć forum