1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V i kilka pytań odnośnie nagrywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emilos206, Wrzesień 22, 2013.

1. emilos206

emilos206 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich. Wiem że chyba zły dział aby zakładać ten temat, ale w odpowiednim dziale nie mogę założyć tematu ponieważ prawdopodobnie mam za mało postów. Jeśli się mylę to proszę o nie usuwanie tematu tylko przeniesienie do odpowiedniego działu. Okej, a teraz do rzeczy. Aktualnie pobrałem Gta V i jak prawię każdy chcę sobie pograć, ale tu zaczynają się schodki, ponieważ chcę zrobić wszystko raz a dobrze. Otóż tak nie wiem niestety jakie mam LT, ale prawdopodobnie LT 2.0, działają mi takie gry jak fifa 11 czy COD Black Ops. Posiadam dashboard: 2.0.12416.0, a słyszałem że aby zagrać w gta trzeba mieć tam jakiś wyższy. I zadam teraz parę pytań na które myślę że postaracie się na nie odpowiedzieć:
    1.Muszę aktualizować dashboard, czy sam się zaktualizuje jak będę odpalał Gta 5? Bo słyszałem że tak jest, a jak nie to czy jak go zaktualizuje to stracę przeróbkę ?
    2.Załóżmy że mam LT 2.0, i jak mam nagrać GTA V ? Z tego co słyszałem to muszę przerobić obraz, tylko nie wiem jak, jak byście mogli to proszę o jakiś poradnik, i jak już przerobię ten obraz to nagrywam tak jak jest napisany poradnik na tym forum przyklejony do działu o gta V ?
    3.Wiem żę DVD 1 nagrywamy na dysku czy pendrive a DVD 2 nie, czy pendrive 8gb starczy ?
    4.W IMG Burn przy nagrywaniu wybiera się napęd, wybieram swój napęd jaki mam w komputerze czy w Xbox'sie ?
    5. Będę kupował płyty Verbatim, tylko jakie ? Bo są np: DVD+R
    I to chyba tyle jak o czymś nie zapomniałem dopiszę, bardzo wszystkim dziękuję z góry za pomoc, będę się jakoś odwdzieczał + za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i czekam na szybkie odpowiedzi. :)

Wczytywanie...

Poleć forum