1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V i LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Przemek Kurowski, Wrzesień 18, 2013.

1. Przemek Kurowski

Przemek Kurowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak, trochę to skomplikowane. Proszę, przeczytaj do końca. ;)

Ostatnio nagraliśmy z kolegami GTA V, jedną płyte instalacyjną dla wszystkich i każdy swoją ma do grania. Trochę się meczyliśmy, ale mniejsza z tym. No i moi koledzy już grają tak z 4 dni, ja byłem dzisiaj przerobic xboxa, kupić pendrive 16gb (nie uruchamiałem xboxa z dwa lata, mam arcade bez dysku, jasper). Ogólnie nigdy nie instalowałem żadenj gry, więc napęd jest ostro zajechany, a grałem dośc intensywnie do w/w przerwy, a mam go już z 4 lata jak nie więcej, max. 5.

Ale przejdźmy do rzeczy. Około 20.00 chciałem w końcu zainstalować sobie GTA i klops! Ani płyta instalacyjna (ta, którą koledzy używali i działa bez zarzutów), ani moja własna (osobiście nagrana) PLAY płytka nie działa! Albo wyskakuje błąd, że nie można odczytać płyty, albo coś, co wdize po raz pierwszy, czyli 'niezidentykowany dysk'. Pobróbowałem tak z 10 razy, mocno się wku*wiłem więc zasuwam do kolegi, bo myślałem, że może jakiś bład przy przerobieniu. Dochodze do niego, daje mu dwie płytki, instalacyjna i moją PLAY dvd. Tak więc sprawdza on na swojej konsoli najpierw instalke (w sumie rutynowo, przecież im działała) i wiadomka - działa. Sprawdza moją PLAY dvd - działa. No to myśle 'źle nagrany LT 3.0'. Ale mówie jeszcze do niego, żeby dał mi inne gry, które wyszły na LT 3.0 to sprwadzimy na mojej konsoli. Tak więc odpaliłem Far Cry najnowszego - odpaliło. Max Payne 3 - odpaliło. Slippin' dogs - odpaliło. Dwa tennisy najnowsze, jeden od SEGI drugi od EA - działa. Coś tam jeszcze sprawdziłem (dodam, że w tyych grach normalnie po włożeniu płyty pokazuje się obrazek gry, przy GTA V jest tylko napis 'uruchom gre'), i mówie mu żeby dał mi zobaczyć swoją PLAY dvd do GTA V. O dziwo zadziałało, nie za kązdym razem, ale zadziałało. Całkowicie się pogubiłem, znaczy, że przeróbkaq dobra musi być. Więc co, myśle. Sęk w tym, że nawet po odpaleniu jego PLAY dvd do GTA V nie mam zainstalowanego GTA V, więc nie pogram, bo przecież instalcyja płyta mi nie działa. TAk więc on ze swojego dysku przegrał mi instalke GTA V (przez co teraz jak gram nie raz wywala mnie w środku gry do ekranu loadingu i jest napisane, że urzadzenie, na ktorym jest zainsatlowana gra jest uszkdzone i zeby je wymienic. ALe uszkodzone nie moze byc, bo kupione dzisiaj, nowe, tak wiec to pewnie przez to, ze tak to rozegralem z ta instalacja GTA V). No i po tej akcji odpaliłem jego PLAY dvd i zadziałało, też nie 10/10, ale z 3/10. Dodam, że mój napęd chodzi jak kosiarka, jeszcze miał taki duży przestój. Tak więc zamieniliśmy się PLAY dvd'kami, bo moja i tak mu działa bez zarzutów,a jego u mnie 'jakoś' działa. To przychodze do domu, odpalam i: albo błąd czytania płyty, albo dysk niezidentykowany, albo w ogóle nie wczyta plyty, albo wejdzie, ale sie zatnie, albo wejdzie, gram gram i nagle wywala do dasha znów z błedem 'nie można odczytać płyty', albo (jak mówiłem) cofa do load screen'u, loadinguje i napis, ze uszkodzenie na którym jest zainstalowane moze byc uszkodzone, ale jak juz mółwiłem, to pewnie przez to, ze skopiowałem od niego z dysku instalke GTA V. Pomyślałem jescze, że może mam inny napęd w Xboxie niż on, ale sprwadziliśmy to, mamy identyczne. Sęk w tym, że mój jest ostro dojechany. Nie raz tak ma jak czyta płyty, że robi takie chrakterystyczne 'patataj, patataj' (charkocząc, oczywiście). Więc koniec końców wyciągnełem wnioski:

1. Albo musze jakoś inaczej nagarć GTA niż dla nich (widziałem, że jest wiel z tym problemów, ale mamy obaj LT 3.0 i takie same napędy, tak więc to odpada).
    2. Mój napęd już nie daje rady (to chyba jest najprwadopodbniejsze, bo jak inaczej wytłumaczyć wywalenia z gry w tak różnych miejsach? W trakcie gry on charczy, zatrzymuje się, przyspiesza, zwalnia, pierdzi głośniej, ciszej, ogólnie go słychąc, zatrzymuje się całkiem, robi te 'patataj'...)

Jeżeli ktoś z tego wywnioskuje, że to rzeczywiście napęd to co jest tego powodem? Kurz? Da się to jakoś wyczyscić? CZy po prostu zajechanie brakiem dysku. Jeżeli bede miał PEWNOŚC, ze to naped to zastanowie się na JTAGiem, bo to chyba dla mnie najlepsze wyjscie (konsola dawno zbanowana, jaszcze za czasów FIFy 10 i Left For Dead 2).

Prosiłbym bardzo o pomoc gdyż chciałbym sobie w te GTA zagrać.

P.S.
    Dziwne jest to, że tamte wszystkie gry na przeróbke LT 3.0 zadziałąy za pierwszy razem (oprócz Far Cry). Aha, zapomnaiłem dodać, że stare gry tupy GTA 4 także działają, a to już koliduje z teorią, zę napęd ma pare dni do padnięcia. Chyba, że GTA V jest bardziej wymagające, albo rzeczywiście musze dla siebie jakoś inaczej nagrać, choć znów to jest nie logiczne, bo ten kolega ma taki sam napęd, taką samą przeróbe. Całkowicie się pogubiłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wymień laser, wyczyść napęd, zrób Rgh i po kłopocie.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Poleć forum