1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V i najnowsza aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piwko89, Listopad 19, 2013.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam

Mam problem poniewaz konsola mi chodzi tylko i wylacznie w trybie offline a moje pytanie jest co dokladnie dodaje ta najnowsza aktualizacja i czy wgl ona daje cos dla trybu offline czy tylko do GTA Online poniewaz wrzucilem sobie tittle update z tej stronki marketplace.jqe360.com | Xbox 360 marketplace Database media id mi sie zgadzaja...wrzucilem plik przez pena na dysk twardy jak zwykle z reszta i w grze nie widze zadnej roznicy czy to to jakies nowe misje auta itp :///

chyba znam czesciowa odpowiedz czemu mi ten dodatek nie dziala DLC do "Grand Theft Auto 5" z blokadą regionalną - Gry jesli to prawda to prosiłbym o wstawke kogos z Polska gra i sciagnietym patchem o udostepnienie go ;))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz FSD? pod GUIDE w grze w prawym dolnym rogu pisze jakie masz aktualnie TU, albo przez FTP jak się połączysz z FSD będąc w grze również pisze.
    Co do dodatku to nie wydaje mi się aby było to prawdą, tan news ,który podałeś opublikowany został miesiąc przed premierą GTA V.

U mnie TU 7 działa.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Żeby otrzymać te nowe rzeczy z tego DLC "Beach Bum" czy jakoś tak, to musisz je znaleźć w necie i pobrać. Czyli podsumowując, DLC + najnowsze TU i wszystko śmiga.

Wczytywanie...

Poleć forum