1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V i SC V nie włączają się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez QuAiL, Styczeń 3, 2014.

1. QuAiL

QuAiL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przekopałem forum i nie znalazłem takiego wątku więc postanowiłem utworzyć ten wątek. Mianowicie problem jest taki że grę włącza normalnie mijają wszystkie filmiki startowe i się zaczyna tu problem... Przy GTA V jest to wieczne wczytywanie przy ty jednostajnie mruga ekran i raz nawet włączyłem i poszedłem coś tam porobić i po 30 min wróciłem i dalej to samo a przy SC V (Soul Calibur V) podobna sytuacja tylko dochodzi do wczytywania i nagle się wyłącza albo czarny ekran jest i niekiedy wyskakuje komunikat z xbox że flash coś tam coś tam, nigdy nie mogę doczytać do końca gdyż szybko się pojawia i znika:d doczytałem się że trzeba aktualizacje zrobić ale aktualizacje mam zrobione do każdej gry i tylko z tymi dwoma mam problem:( Konsola jest pod RGH i dysk twardy 250 gb oryginalny microsoft.

Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaka wersja dasha?
    Wrzuciłeś poprawnie content z GTA i odblokowałeś w XM360?
    Co do SC V to wystarczy, że przerobisz do GOD i wrzucisz do katalogu z grami - powinno działać.

Wczytywanie...

Poleć forum