1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta V Instalacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez torus, Wrzesień 15, 2013.

1. torus

torus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Instaluje sobie elegancko gta v poprosilo mnie o 2dvd kladam a nagle swiatelko 3 razy zamrygalo na zielono i kosola sie wylaczyla dlaczego tak ?? Czy to normalne podczas instalacji gta czy cos u mnie jest nie tak? Bo jezeli mam wlozona 2 dvd to sobie normalnie gram itp nawet przeszedlem juz 1 misje :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie to nie jest normalne coś masz z konsolą

4. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    u mnie tak samo bylo ale gra sie normalnie.

5. torus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    I co najlepsze zainstalowalem wlasnie gra na dysk z 2dvd ?? Czyli dvd 1 sie normalnie zainstalowala i gra bd chodzic normalnie ?

6. frugooo4

frugooo4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam taki problem z gra gta 5 a wiec siaglem gre skopiowalem do konsoli na dysk twardy i przy uruchamianiu gry z dysku 1 wyskakuje mi blad ze jest porysowana plyta co mam zrobic w tej sytuacji

7. torus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    no ale gra mi sie normalnie zainstalowala na dysk z 2dvd ? a gdy wkladam 1 to nic juz sie nie dzieje wiec chyba u mnie gta powinno dzilac dobrze ?? Chyba ze sie myle

8. frugooo4

frugooo4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam taki problem z gra gta 5 a wiec siaglem gre skopiowalem do konsoli na dysk twardy i przy uruchamianiu gry z dysku 1 wyskakuje mi blad ze jest porysowana plyta co mam zrobic w tej sytuacji

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    raport spamerze

co do gry dvd 1 instaluje sie sama i prosi od dvd 2 gdzie jest gra ta możemy zainstalować opconalnie radze ja jednak zainstalowac jest komfort nie meczymy napedy gra wczytuje sie szybciej

Wczytywanie...

Poleć forum