Gta V Instalacja

torus

Użytkownik
Użytkownik
Instaluje sobie elegancko gta v poprosilo mnie o 2dvd kladam a nagle swiatelko 3 razy zamrygalo na zielono i kosola sie wylaczyla dlaczego tak ?? Czy to normalne podczas instalacji gta czy cos u mnie jest nie tak? Bo jezeli mam wlozona 2 dvd to sobie normalnie gram itp nawet przeszedlem juz 1 misje :D
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
nie to nie jest normalne coś masz z konsolą
 

marcindudek3

Użytkownik
Użytkownik
u mnie tak samo bylo ale gra sie normalnie.
 

torus

Użytkownik
Użytkownik
I co najlepsze zainstalowalem wlasnie gra na dysk z 2dvd ?? Czyli dvd 1 sie normalnie zainstalowala i gra bd chodzic normalnie ?
 

frugooo4

Świeżak
Świeżak
witam mam taki problem z gra gta 5 a wiec siaglem gre skopiowalem do konsoli na dysk twardy i przy uruchamianiu gry z dysku 1 wyskakuje mi blad ze jest porysowana plyta co mam zrobic w tej sytuacji
 

torus

Użytkownik
Użytkownik
no ale gra mi sie normalnie zainstalowala na dysk z 2dvd ? a gdy wkladam 1 to nic juz sie nie dzieje wiec chyba u mnie gta powinno dzilac dobrze ?? Chyba ze sie myle
 

frugooo4

Świeżak
Świeżak
witam mam taki problem z gra gta 5 a wiec siaglem gre skopiowalem do konsoli na dysk twardy i przy uruchamianiu gry z dysku 1 wyskakuje mi blad ze jest porysowana plyta co mam zrobic w tej sytuacji
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
witam mam taki problem z gra gta 5 a wiec siaglem gre skopiowalem do konsoli na dysk twardy i przy uruchamianiu gry z dysku 1 wyskakuje mi blad ze jest porysowana plyta co mam zrobic w tej sytuacji
raport spamerze

co do gry dvd 1 instaluje sie sama i prosi od dvd 2 gdzie jest gra ta możemy zainstalować opconalnie radze ja jednak zainstalowac jest komfort nie meczymy napedy gra wczytuje sie szybciej
 

Do góry Bottom