1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gta v jak zrobić rgh 2dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilanekbos753, Styczeń 14, 2014.

1. kilanekbos753

kilanekbos753 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Witam, mam gta V ściągnięte i są 2 DVD jak mam to prawidłowo zrobić aby gra chodziła na konsoli rgh, dodam że mam dysk przenośny który używam jako główny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD1 do XEX i folder 545408A7 z folderu content\16zer wrzuć na dysk do folderu Content \ 0000000000000000.
    DVD2 do GOD i wrzuć na dysk do katalogu z grami.
    Potem odblokuj content w XM360 i już. (Ściągnij, wrzuć na konsolę, odpal, potem Scan All, Show DLC, Unlock DLC)
    Przerabianie do XEX/GOD - Punkt 5. - http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum