GTA V, LT 2.0, dash 2.0.14699 i błąd 03-57-00

lako

Świeżak
Świeżak
Witam, tak jak w tytule nagrałem GTA V według poradnika http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-134487/ metodą truncate. Uradowany z GTA poszedłem sobie zagrać, odpaliłem "kosiarkę" (Xbox 360 Arcade z 2005 roku z poprawionym chłodzeniem i LT 2.0 na dashu 2.0.14699) i wyskoczył błąd 03-57-00. Proszę o pomoc.
 

laki94

Świeżak
Świeżak
Z tego co wiem na dzień dzisiejszy aby zagrać w GTA V trzeba mieć dash conajmniej 16203. Spróbuj zaktualizowac dash poprzez pendrive, aczkolwiek nie odpowiadam za utratę przeróbki. Poczytaj na forum, może będzie ktoś już miał taki problem.
 

stonalodz

Użytkownik
Użytkownik
Powinna się zaktualizować z gry, u siebie tez mam lt 2.0 nagrana tez z poradnika, dvd1 zgrane z pena na hdd, dvd2 odpalane normalnie w napędzie i aktualizacja sama poszła. Przeróbki nie usuwa.
 

Piotr Durbajło

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam podobny problem z aktualizacją. Także mam problem z aktualizacją. Instalując aktualizację z płyty zatrzymuje się w 95% i wygląda jakby się xbox zaciął, niby kręci się animacja ładowania, ale jak wysunę napęd to nadal jest w bezruchu. W końcu pokazuje się komunikat: "nie można zainstalować aktualizacji płyty nie da się odczytać aktualizacji z płyty". Instalując aktualizacje która była na płycie z gta ale przez dysk wymienny podpięty przez usb też zatrzymuje się na 95%, też sobie mogę wyciągnąć dysk z portu i nic się nie stanie. Wyświetla się, że nie można wykonać aktualizacji. Tak samo jest z pobranym ze strony xboxa plikiem aktualizacji na dysk. Też na czystą płytę cd zgrywałem plik aktualizacji. Problem jest ten sam co przy włączeniu płyty z gta. W zasadzie to wygląda tak, jakby problem był z przyjęciem przez xboxa tej aktualizacji(?) jakby było jakieś uszkodzenie w sofcie, które zatrzymywałoby na tych 95% aktualizację.
kod statusu to 3080-4099-1600-2203-C000-0001. Próbowałem już sposobów z wysuwaniem napędu, odpinaniem zasilania, odsuwania do połowy tacki dysku i ponownej aktualizacji.
Gra jest oryginalna
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego jeżeli masz konsole z 2006 powinieneś mieć w niej napęd samsung lub hitachi jeżeli jest inny nie przejdzie dash sciagnij dash 2.0 13599 wrzuc na pena i zobacz czy przejdzie jeżeli nie to masz nie oryginalny napęd w xbox-ie

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

Piotr Durbajło

Świeżak
Świeżak
Niestety instalacja tego dasha przez usb nie dochodzi do skutku. Tym rzem kodem statusu jest 3080-351F-1600-2203-C000-0001, wszystko zatrzymuje się w tym samym momencie co przedtem
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety instalacja tego dasha przez usb nie dochodzi do skutku. Tym rzem kodem statusu jest 3080-351F-1600-2203-C000-0001, wszystko zatrzymuje się w tym samym momencie co przedtem
Konsola przerobiona? jaki masz w niej napęd?

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

TigraTeam

Banned
Niestety instalacja tego dasha przez usb nie dochodzi do skutku. Tym rzem kodem statusu jest 3080-351F-1600-2203-C000-0001, wszystko zatrzymuje się w tym samym momencie co przedtem
Wgraj dasha 13599 z pena
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wgraj dasha 13599 z pena
Doradzalem mu to wcześniej i ponoć też nie idzie jak dla mnie podmieniony napęd w konsoli

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom