1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[GTA V][LT 3.0] Nierozpoznana płyta podczas gry, PEN jako HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RETTEVER, Wrzesień 29, 2013.

1. RETTEVER

RETTEVER Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.

Mój problem z GTA V polega na tym, że podczas gry czasami wyrzuca mi błąd, że płyta jest nierozpoznana i należy ją przeczyścić. Mam pewność, że to nie wina płyt, bo grając na innej konsoli tego błędu nie było na takich samych płytach.

Dlatego po pierwsze - źle nagrane płyty odpadają.

Kolejna sprawa, nie mam dysku, mam tylko Pendrive 32 gb. Podłączyłem, miałem na nim jakieś dane, ale usunąłem, format przez Xboxa zakończony sukcesem, nazwa zmieniona na DYSK 1 i instalacja na nim pierwszej płyty GTA odbyła się bezproblemowo. OK.

Wyłączam konsole, po jakimś czasie mam chęć pograć, odpalam, płyta cały czas w środku - NIEROZPOZNANO PŁYTY. WRRRR! Wyjmuję, wkładam ponownie i działa.

Tak więc ma ktoś pomysł co jest nie tak?

Wczytywanie...

Poleć forum