1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V na E3? Nic z tego

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 29, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Większość fanów serii GTA spodziewało się, że Rockstar zaprezentuje na tegorocznych targach E3 swoje najnowsze dzieło, czyli GTA V. Tymczasem według doniesień portalu CVG.com amerykański producent nie ma zamiaru pokazać się na targach. Nie wiadomo więc czy podczas ich trwania zobaczymy w ogóle gry takie, jak GTA V czy Agent.

Na pocieszenie można dodać, że fakt, iż Rockstar nie pojawi się na E3 oznacza tyle, że nie będą tam obecni jego przedstawiciele. Wciąż istnieje więc nadzieja, że GTA V pojawi się np. podczas prezentacji właścicieli platform. Takiej informacji Rockstar nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Warto zauważyć, że Rockstar ma zwyczaj nie pojawiać się w ogóle na targach E3. W tym roku jednak spekulowano, że developer zrobi wyjątek i pokaże coś nowego na temat jego nadchodzącego hitu - GTA V. Jakiś czas temu pojawiły się też plotki o starym projekcie 'Agent', nad którym Rockstar podobno wciąż pracuje.

Jak widać popularny developer postanowił zrobić sobie wolne po premierze Max Payne 3. Jedyny plus sytuacji jest taki, że teraz Rockstar będzie mógł skupić się już niemal wyłącznie na GTA V, więc tak czy siak powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej o tej produkcji już niebawem.

News: Rockstar 'has no plans for E3' - ComputerAndVideoGames.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zaczynają mnie już denerwować.. czemu takie call of duty pokazuje się co roku i właściwie cały czas przed premierą są jakieś trailery, pokazowki czy inne bajery, a a gry z najlepszej serii w dziejach są wypuszczane co 1000 lat, i to jeszcze żadnego info? ten trailer wypuścili chyba tylko dlatego, bo ktoś przystawił broń do głowy prezesowi... najlepiej, zeby w ogóle jakieś info pojawiło się godzine przed premierą..

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bo robia wieksza tajemnice, co przelozy sie na sprzedaz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bo Gta to jakość, a nie ilość jak COD.

Lepiej jedna gra a kozacka, niż jeżeli powielanie tego co było..

Chociaż jak widzimy to ludzie tak i tak to kupią więc hmm no nie wiem :D

6. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    robia smaczki :D

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    nie czytam tych newsów, czekam konkretne info od Take-two

8. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też czekam na jakieś info, gta to moja ulubiona seria. Rockstar mógłby dać jakieś małe info chociaż a nie, wydaje mi się że jednak ktoś będzie od nich na E3.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale tylko oni potrafią z takim stylem, promować swoją grę.

10. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Rockstar nie pokaze GTA ,pokaze je Microsoft tak jak gta4 ,bo mają wyłaczność przed ps3 czasową (bynajmniej na 4 była i mysle, ze MS sypnie tak jak sypie na call of duty co roku)

11. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nie wierzę , że te targi bez GTA V się odbędą....tyle już czekam na first gameplay....

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Cały Rockstar :) ale jest nadzieja że może podczas konferencji MS coś pokażą :)

13. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To się nazywa marketing. Wykorzystali GTA V do promocji MP3. Poza tym oni to potrafią - przez 7 miesięcy NIC nie powiedzieli o GTA, a ciągle wszyscy o tym mówią! Myślicie, że lista pojazdów tak przypadkowo znalazła się w plikach Maxa? A screeny z GTA V na jednej z mapek w MP3 to też przypadek? R* to spece od marketingu i oni dobrze wiedzą co robią :D Tajemniczość tylko to wszystko nakręca, hype nie spada, wystarczy spojrzeć na gtaforums.

14. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ci Analitycy niech się klepną w głowę i tak samo Ci którzy myślą że jak Rockstar Games nie ma na liście E3 to ich nie będzie na targach! 2K Games jak i Rockstar Games należą do Take Two Interactive. Nigdy na liście E3 nie będzie pisać Rockstar Games. Take Two co roku jest na targach.

Dziękuję za uwagę.

1 osoba to lubi.
  15. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dlatego Call of Duty, jest tak slabe i tak samo co roku odgrzewane, nie zmieniane i za ta sama cene sprzedawane (rymlo sie :D), a GTA za kazdym razem budzi najwieksze emocje wsrod graczy na calym swiecie, jest jedna z najbardziej wyczekiwanych i najlepszych gier zarowno na konsole jak i na PC :p

Mam nadzieje, ze sie myla i GTA, jednak sie ukaze na E3...

16. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pozyjemy, zobaczymy, ale z kolei wedlug Garnetta Lee (dawnego redaktora serwisu 1up, a obecnie MediaFly) zostanie zaprezentowany nowy trailer na E3 podczas konferencji MS i gra ma trafic na polki sklepowe jeszcze w tym roku. Wydaje mi sie to prawdopodobne, gdyz Microsoft posiada malo exclusivow, wiec taki ruch bylby bardzo dobry. Dodatkowo jak wiemy w przeszlosci mieli juz na wylacznosc dodatki z GTA.

Next GTA V Trailer will Be at E3, Game Comes Out This Fall | Daily Video Game Deals

17. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Take two zapowiedziało że będzie na E3 więc myślę że GTA V będzie pokazane, nie wiem skąd takie info, zresztą czytałem gdzieś wcześniej że mają być na E3.

18. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Boże ludzie...

Take-two to Rockstar. Myślcie -.- Będą na E3 i GTA na bank zostanie pokazane, tym bardziej jak pod koniec tego roku ma być premiera.

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jedno nie oznacza drugiego, Take Two to wydawca, nie twórca-developer, myślisz, że Take Two w planie wydawniczym na najbliższe lata ma tylko GTA V? Pokażą inne gry, wcale nie jest jasno napisane, że pokażą GTA V, poza tym, z innych newsów jasno wynika, że Rockstar w pełnym składzie się nie pojawi, będą tylko jego przedstawiciele, co prawda i przedstawiciele mogą coś zaprezentować, ale to nie jest pewne.

Jak wyżej.

Wszystko to właśnie wyssałeś z palca. Na bank będzie GTA V na E3 2012? Tylko Rockstar to wie, no i może Take-Two, ale oni na pewno nie puszczą pary z ust. Pod koniec roku ma być premiera? Jasne, tak spekulowano, ale szczerze w to wątpię, że w 2012 roku zagramy w GTA V, wczoraj się nie urodziłem, coraz uważniej śledzę branżę i można na prawdę nauczyć się pewnych schematów. Upłynie jeszcze wiele wody w rzece zanim poznamy dzień premiery nowego GTA. Inne wielkie studia często obsuwają swoje premiery, by doszlifować swoje gry. A Rockstar nie chce robić gry pod presją terminów, więc siedzi cicho i robi swoje, jak gra będzie ukończona w zdecydowanej większości, myślę, że wtedy, na spokojnie podadzą oficjalną premierę. Mają przesuwać to jak Blizzard z Diablo III ? Ale po co?

1 osoba to lubi.
  20. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nalezy tylko wziasc pod uwage, ze Rockstar nie bylo na E3 od bodajze 2004-2005, wiec to, ze nie bedzie ich na targach to zadna nowosc i nie oznacza to wcale, ze nic nie zostanie zapowiedziane.

21. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po co maja marnowqc kase na targi. Lepiej wpakowac ja w produkty

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum