1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V na PC? Ponoć już na początku roku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 10, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kolejny konkretny ślad dotyczący pecetowej wersji Grand Theft Auto V – o ile można tak mówić w związku z nieoficjalnymi informacjami. W sieci pojawiły się doniesienia, z których wynika, że najszybciej sprzedająca się gra w historii pojawi się na komputerach w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Tak twierdzi przynajmniej serwis Eurogamer, który powołał się na „kilka branżowych źródeł”. Z informacji pozyskanych od anonimowych informatorów wynika, ze GTA V na PC pojawi się w pierwszym kwartale 2014 roku.

Zgadzałoby się to zresztą z polityką wydawniczą Rockstara – redakcja serwisu przypomina, że „czwórka” zawitała na komputery w grudniu 2008 roku, a więc blisko osiem miesięcy po kwietniowej premierze na konsolach.

Oczywiście są to tylko plotki, ale w obliczu niedawno znalezionych poszlak dotyczących pecetowego wydania GTA V nabierają one na wiarygodności. Niedawno w kodzie edycji na X360 odnaleziono wzmiankę o wersji PC i PS4.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie mogę się doczekać premiery na PC i porównać poziom sprzedaży :)

4. Tomek0016

Tomek0016 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Niestety Polska
    @NikoBellic91 - Chyba raczej porównać ilość pirackich kopii.

1 osoba to lubi.
  5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja czekam na wersje PS4 i odrazu zamawiam preorder !!

6. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Śmieszne, co chwila nowe plotki i każda coraz bardziej wiarygodna. Już miał być chyba 22 listopada (bo sklepy taką datę podawały).Zaraz będzie kolejna "plotka", że GTA V na PC "na pewno pojawi się w okolicach kwietnia-maja!!!", czyli data jak najbardziej oczywista i zgodna z poprzednimi odsłonami, więc nie wiem czym się podniecać.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W pierwszym kwartale 2014... Jeśli mówimy o roku fiskalnym to pewnie tak... Między premierą czwórki na konsolach, a na PC było ponad 6 miesięcy różnicy, więc nie zdziwiłbym się w ogóle gdyby ta gra ukazała się własnie w okolicach maja na pecetach.

A co do ilości pirackich kopii o których napisał Tomek0016 - na konsolach też jest piractwo, tylko że głownie mówi się o tym na PC...

8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zgadzam się, że na konsolach też jest piractwo. A wiesz czemu głównie mówi się o tym na PC? Bo na PC jest chyba z 100 jak nie 1000x większe niż na konsolach. Dlatego jak napisałem wyżej, nie mogę się doczekać PC-towej wersji aby sprawdzić jak nawet tak głośna gra sprzeda się na PC-tach. I nie będę tu porównywał ile zarobią, bo wiadomo, że na PC są tańsze gry, ale jaka ilość się rozejdzie.

9. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Boże jak mnie śmieszą wypowiedzi ludzi którzy usprawiedliwiają piractwo "ale na konsolach też jest"... Tacy płytcy jesteście czy tylko udajecie? Może coś wytłumaczę. Po 1. Ile jest konsol a ile pecetów? po 2. Żeby piracić na konsoli trzeba zainwestować najpierw od 60 do 200zł. Po 3. Na pc grę po prostu ściągasz i instalujesz. NIC cię to nie kosztuje, poza czasem jaki musisz poświęcić na ściągnięcie gry z sieci. Więc "mądrzy" inaczej userzy przestańcie trzeszczeć jak potłuczeni, bo się niedobrze robi jak takie głupoty trzeba czytać. Bo prawda jest taka, że tyle kopii ile konsolowcy ściągną w miesiąc to PCtowcy pobiorą w kilka godzin.

10. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    I właśnie dlatego nie mogę się doczekać PC-towej wersji, żeby pośmiać się z ilości sprzedanych kopii :)

11. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    xcorsten - co do twojego pytania retorycznego (co by nie było) wnioskuję że masz na myśli tylko Polskę, bo np. w takiej Anglii, nie mówiąc już nic o Ameryce sprawa ma się trochę inaczej.
    Trochę też śmieszne się wydaje "inwestowanie" w piractwo wg Ciebie, bo niech będzie nawet to 150zł za RGH, ale potem też ściągasz i wrzucasz na dysk. To masz, konsola - 750zł za slimkę, 150 za RGH daje jakieś 900zł. I Grasz praktycznie we wszystko. Żeby poskładać peceta, na którym gry będą chodzić przyjemnie to kwota rzędu 2,5-3 tys. złotych. Fakt faktem, na konsoli są obcinane detale itp, ale wystarczy wejść nawet na jakiś publiczny tracker i zobaczyć statystyki pobierania np. takiego GTA V.

12. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No i następny co nie rozumie najprostszych czysto logicznych wytłumaczeń. Tak JEST piractwo na konsolach TAK gta i WSZYSTKIE inne gry na konsole też są ściągane. A potrafisz sobie wyobrazić te statystyki o których mi tu mówisz w przypadku PC gdyby wyszło gta równolegle? Uruchom trochę zdrowego logicznego myślenia. A próba usprawiedliwienia piractwa tym, że pcty są droższe to na czym ma polegać bo nie rozumiem? Na tym, że ludzie w większości grają na konsolach bo nie stać ich na kompa za 3k+? Wytłumacz mi to bo nie rozumiem co masz na myśli. Pctów jest tysiące razy więcej więc i tysiące razy większe piractwo nęka tą platformę. Tyle w temacie.

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Moim zdaniem wersja PC na pewno wyjdzie, bardzo jestem ciekaw jakości grafiki no i to co najlepsze w wersji PC... Mody :D

Wczytywanie...

Poleć forum