1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V NA RGH błąd prosze włożyć dysk nr 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barca222, Maj 24, 2016.

1. barca222

barca222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie postaram się jak najbardziej konkretnie i w skrócie opisać moje kroki i problem z GTA V.

Obie DVD zarówno 1 i 2 potraktowałem programem exiso z DVD 1 wyciągnąłem potrzebny content (4pliki) - oblokowałem go przez aplikację xbla-unlocker. Podłączyłem do mojej konsoli SLIM 4 GB dysk sata 2,5 250 GB na oryginalnym dashu sformatowałem ten dysk (musiałem wpisać numer seryjny itd) Przez pendrive przegrałem content na ten dysk. ( nie wiem czy to istotne, ale xexmenu w dysku wewnętrznym nie widział folderu content - może po prostu bo formacie jeszcze go nie utworzyło) Programem xm360 sprawdziłem DLC i 4 kłódki miałem otwarte. I teraz tak zarówno po odpaleniu DVD 2 z pendrive jak i po przeniesieniu plików na dysk wewnętrzny odpala się GTA i wywala błąd proszę włożyć dysk nr 2... przerabiałem nawet te DVD 2 przez ISO2GOD ale wtedy w xexmenu nawet nie widzi tych plików. Siedzę nad tym już drugi cały dzień od rana przewałkowałem chyba wszystkie możliwe tematy o GTA V na RGH i brakuje mi już po prostu pomysłu co robie źle? :)

Wczytywanie...

Poleć forum