1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V na RGH i problem z dyskiem wewnętrznym.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luki92trn, Wrzesień 18, 2013.

1. luki92trn

luki92trn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam przeglądałem wątek "RGH a GTA V" i teoretycznie teraz wiem jak wgrać tą grę tylko problem pojawia się w momencie zgrania 4 plików z 1DVD na dysk "wewnętrzny" konsoli. Mój dysk ma 4GB i podpięte do konsoli 500GB (nie przez usb tylko tam na miejscu oryginalnego dysku dodatkowego). Jak wchodzę w menadżer to mam pliki: Game, Hdd1, OnboardMU. Czyli teoretycznie powinien zgrać to na onboardMU tyle, że te pliki mają ponad 7GB więc nie wejdą. Dlatego czytałem, że można sformatować jakąś część z tego 500Gb na dysk wewnętrzny i go użyć? Czy pozostaje mi tylko odpalenie tego przez pendrive? Dzięki za pomoc i proszę o wyrozumiałość, ponieważ w tych sprawach jestem prawdziwym "świeżakiem".

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    spróbuj wrzucić te cztery pliczki do hdd1 (zobacz czy ci się zmieszczą i spróbuj odpalić grę z drugiej płytki) , a jak chcesz sformatować dysk to w orginalnym dashu jest taka opcja,

1 osoba to lubi.
  4. luki92trn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Hdd1 to jest ten dysk 500GB to nie muszę tych 4 plików wrzucać na dysk wewnętrzny konsoli? Na Hdd1 na pewno się zmieszczą bo tam zawsze wrzucam gry właśnie tyle, że jest to ten dysk 500gb.

5. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    a ten dysk 500gb formatowałeś na konsoli czy na komputerze pod fat 32?

6. luki92trn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Dostałem go razem z konsolą. Już zrobiłem tak jak mówiłeś w jeden folder na hdd1 wystarczyło wrzucić contest z dvd1 i reszte dvd2. Nie zrobiłem tego od razu bo myliły mnie opisy z tym pendrive itp. Chodzi fajnie tylko tekstury trochę zamulają ale to chyba nie tylko u mnie. Dzięki za pomoc!

7. mariusz1190

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    z teksturami jest różnie u mnie chodzą dość płynnie , a u innych słabo, ale dobrze że działa ta gra :courage: miłego grania:cocksure:

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum