1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V na Xboksie One, PlayStation 4 i PC już w czerwcu?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez opeael2, Kwiecień 9, 2014.

1. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica

Plotki o pojawieniu się najnowszego dzieła Rockstar Games na ósmej generacji i komputerach klasy PC pojawiają się w zasadzie od premiery tej produkcji. Stale czytamy nowe doniesienia wróżbitów oznajmujących, że już niedługo, już wkrótce... Jednak tym razem głos w sprawie zabrał menadżer niemieckiej sieci sklepów Saturn.
    Powyższa wiadomość pojawia się aktualnie w wielu branżowych mediach, ponieważ wcześniej doniesienia trafiały do nas zazwyczaj ze sklepów internetowych, czy też od mniej znanych osobistości. Jednak tym razem sprawa jest odrobinę poważniejsza – na temat premiery Grand Theft Auto V wypowiedział TECH-NICK, który często publikuje na swoim Twitterze różne informacje dotyczące premier. Oczywiście muszę wspomnieć, że jego wpis kończy tag „plotka”.

Według przedstawiciela niemieckiego Saturna gra ma trafić do sklepów na PlayStation 4, Xbox One i PC już w czerwcu!

Licząc jeszcze kwiecień - mamy zaledwie dwa miesiące na promocję? Niby mało, ale z drugiej strony, czy to dzieło potrzebuje wielomiesięcznej kampanii reklamowej?

Źródło ppe.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja tam już sobie dałem spokój z czekaniem aż GTA V wyjdzie na pc i zacząłem grać na ps3

4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja tak samo nie czekam. Dla mnie gra bardzo słaba. Przeszedłem na 360 i na komputer chyba nie kupię

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  6. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Jakby była na XO, PC czy PS4 to napewno poprawiona będzie grafika i ogólnie środowisko :)
    Szczerze powiedziawszy myślę, że to tylko plotki :)

Wczytywanie...

Poleć forum