1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V na Xbox 360 Slim 4GB RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez munigucio, Wrzesień 19, 2013.

1. munigucio

munigucio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! (RGH)
    Widziałem wiele tematów a tym związane, GTA ściągało mi się ok 3 dni ( mała prędkość była) i teraz bardziej ogarnąłem i z mojej wiedzy wynika iż muszę DVD 1 walnąć na wbudowaną pamięć konsoli ( 1. Jak to zrobić? - mam 4gb nie całe) oraz DVD 2 mogę śmiało wrzucać do pamięci zewnętrznej - posiadam 250gb dysk twardy) . Tutaj moje pytanie jak to zrobić bym mógł się cieszyć tą gierką jeszcze dziś ? - jeśli to pomoże mam do dyspozycji pendrive 16 GB ( Gta w sumie które mam nie zmieści mi się całe DVD 1 i 2 na tym pendrive) Proszę o w miarę łatwą instrukcję co i jak będę bardzo wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    z pierwszą płytą robisz tak (na pendriv 16 gb ) http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/ druga płytę zgrywasz na dysk zewnętrzny i gra powinna działać

1 osoba to lubi.
  4. munigucio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak już mniej więcej ogarniam, jestem przy kroku w którym mam zrobić format pendrive pod xbox'a - wystarczy zrobic zwykły systemowy format do Fat32 czy muszę to specjalnym programem zrobić? - proszę o krótki i dokładny poradnik

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    no proszę Cię takie żeczy to powinieneś więdzieć jak to się robi:beguiled: , ale dobra masz tu mały opis, podpinasz pendriva pod konsolę w orginalnym dashu wchodzisz do ustawień potem system i tu znajdz coś takiego jak np: masowa pamięć i itp (bo nie pamiętam jak to się nazywało)potem wybierasz swojego pena bierzesz sformatuj i formatujesz, potem podłączasz pena pod komputer i robiszdalej według poradnika

1 osoba to lubi.
  6. munigucio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem to na myśli o tym pendrive, ale chciałem się upewnić. - Gra działa świetnie jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pomoc :)

7. demades

demades Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. U mnie niestety to nie pomaga. Co ciekawe tak samo zwcho2uje sie oryginalna plyta. Po zgraniu cd1 na pena a cd 2 na dysk zew. pojawia sie komunikat "nie mozna uruchmic gry. Pobierz ja ponownie." Jak odpalam z oryginalnej gry ponawia sie komunikat "nie mozna odczytac plyty". Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze moze umiescilem na penie te 4 pliki w zlym katalogu. Teraz sa w katalogu USBMU0 - content -00000...-545408A7
    Pomocy bo juz koncepcji brak

Wczytywanie...

Poleć forum