GTA V - najnowsze screeny z 29 lipca!

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
Przed wami paczka nowych screenów z Los Santos i Blaine County, gdzie szybkie życie to chleb powszedni! Oczywiście sformułowanie „szybkie życie” nie ma nic wspólnego z waszym „szybkim życiem” bowiem pewnie nikt z was nigdy nie zniszczył prywatnego odrzutowca i uciekał przed policją na quadzie. Oprócz zrzutów dowiadujemy się, że w sierpniu dostaniemy bardzo dużo informacji i zdjęć z gry, oraz pierwsze informacje o Grand Theft Auto Online, na które tak wiele osób czeka. Tak więc – „Stay Tuned!”.]

























Grand Theft Auto V



 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
oj podkręcają atmosfere podkręcają :biggrin:
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Piękności
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
to bedzie arcydzielo wszechczasow :D
 

Krawol

Banned
Użytkownik
zaraz wybuchneeeeee


dawać gtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bardzo ladne rendery bo screeny to nie sa
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
bardzo ladne rendery bo screeny to nie sa
Rendery też nie.
Tak bedzie wyglądać wersja na PC.

Albo na XO i PS4 - Jabar
@down: potęga modów.
 

BlindObserver

Użytkownik
Użytkownik
Rendery też nie.
Tak bedzie wyglądać wersja na PC.
Tak nie będzie wyglądać wersja na PC, choć screeny renderowane pewnie na jej podstawie. AA i AF nie do osiągnięcia na żadnej karcie.

Ech... Obróbka w photoshop =/= Render. -DOG

Ech... od kiedy modele 3D poprawia się w Photoshopie... :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wyczesany kask :)

Heh już się nie mogę doczekać 27 września i sprawię sobie na urodzinki ładny prezent :)

Chyba 10 dni wcześniej :D - MrDraiger

Obejdę się smakiem do tego czasu :). Będę się jarał filmikami :D. Albo hmm.. przyśpieszę trochę swój prezent urodzinowy :D
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To że krawędzie są wygładzone na screenach nie znaczy, że jakość grafiki będzie dużo gorsza, tj tekstury czy draw distance...
Skończcie majaczyć.
 

Krycha1987

Banned
Obróbka w Ps to, to na pewno nie jest, jeżeli ktoś miał styczność z tym to wie co można a czego się nie da zrobić. Za to ja uważam że to nie jest gameplay z konsoli no chyba że do tego mają "podrasowaną" konsole albo taką specjalną z zwiększa ilością pamięci RAM i VRAM (czy jak to się tam w konsoli nazywa) Jestem w stanie uwierzyć że gra będzie się prezentować świetnie graficznie ale jak patrze na te dalekie plany i ilość detali tam to w to już nie jestem wstanie uwierzyć.

Jak dla mnie to oni robili to wideo na PC (ale o tym psiii, najpierw muszą zarobić na konsoli bo taki mają kontrakt) O tej podrasowanej konsoli ta tak pół żartem półserio, bo samo dodanie pamięci RAM (jak pierwszy xbox) to nie wszystko, system konsoli musi potrafić niego korzystać. To tak jak by do malucha wrzucić drugi silnik na siedzenia.
 

Do góry Bottom