1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTA V Napady

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Dandi1, Kwiecień 14, 2015.

1. Dandi1

Dandi1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jest ktoś chętny pograć teraz w napadach? Bo z losowymi nawet nie ma sensu.
    Min 16 lat.
    Headset
    Jak ktoś chce niech zaprasza : Danio943

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    a to czemu? pytam serio, o co kaman?
    nie to, żebym grał na x360, z ciekawości pytam.

4. Dandi1

Dandi1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem jest dobrać ludzi do gry po przeważnie się pchają po 10 levelu i podczas gry się zachować się nie umią. Albo grają tak że cały czas giną, przy tym jeszcze piszczą swoimi głosikami do mikrofonu ( przeważnie do 12 lat trafiają mi się osoby :/ ) albo podczas rozgrywki wychodzą. Więc żeby zrobić chociaż jedno przygotowanie do napadu przy dobrym wiatrach potrzeba min. 30-45 min. Na przykład dzisiaj grałem przez 2 godziny i zrobiłem tylko przedostatnie przygotowanie do napadu na Human Labs :/ Ostatnie robiłem po raz 5 i wyłączyłem grę, dlatego lepiej mieć jakąś zgraną ekipę do grania. :D

5. tomuss_1992

tomuss_1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam..... pomoze ktos z was z misja z tym human labs , oferuje potem, dobre sianko w kolejnych misjach, niestety nie posiadam headseta ulegl awari ..... chodzi mi o zdanie tego jutro w godzinach wieczornych odwdziecze sie...... GT torbi5 ,najlepiej wieczorem bylo by mi to zaliczyc kolo godziny 21, fajnie jakby byla cala paka z tad co bysmy raz dwa to ogarneli i z głowy :) headset postaram sie ogarnac na srode nie mam kiedy jechac do sklepu :)

Wczytywanie...

Poleć forum