GTA V - nie zagramy w tym roku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie nadzieje milionów fanów, szczegółowe analizy oszczędnie dawkowanych materiałów z gry, gorące debaty branżowych analityków, żywe dyskusje graczy zakrapiane alkoholem oraz wizyty u cygańskich wróżek na niewiele się zdały, gdyż w GTA V w tym roku fiskalnym już nie zagramy.




Dan Emerson podczas spotkania inwestorów Take-Two sypnął datą wydania niejednej nadchodzącej gry, jednak w przypadku piątej odsłony Wielkiej Kradzieży Samochodów nie powiedział nic. Następna informacja rozwiała już wszelkie wątpliwości - GTA V nie pojawi się w bieżącym roku fiskalny, czyli przed marcem 2013. Osobiście od dawna obstawiałem maj lub październik przyszłego roku, więc powyższa informacja nie stanowi dla mnie zaskoczenia. Nie powiem jednak, żeby mnie to specjalnie cieszyło...

Źródło: Do Los Santos szybko nie zawitamy | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
Też mi nowina :D To było więcej jak pewne...
 

TigraTeam

Banned
szkoda :culpability:
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ehhh, miałem iskierkę nadziei na ten rok... No cóż, czekamy do marca.
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Nawet sie nie nastawialem.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda, że dopiero w marcu. Miałem chociaż nadzieję, że będzie pod koniec stycznia :)
 

akwarium25

Banned
w marcu się będzie ze w czerwcu lub póżniej aż się ,że na nextgeen:)

Popracuj nad składnią zdań... /Azura
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
GTA V wyjdzie na x360 a nie na nową generacje.. jak już sprzedają preordery
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Małe nadzieje więc małe rozczarowanie... Ale iskierka była. No cóż... Czekajmy zatem do 2013 roku tylko mam nadzieję że nie do jesieni ani do zimy :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet w ogóle o tym nie myślałem, że w ogóle wyjdzie w tym roku. 0% rozczarowania :D
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Znając życie data premiery zmieni się kilka razy..
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
A ja najwidoczniej byłem głupi, bo jakoś myślałem, że wyjdzie jeszcze w tym roku. W końcu to R* nie musieliby zasypywać nas trailerami i informacjami, równie dobrze mogliby wypuścić ni stąd ni zowąd taką bombę w której powiedzieliby, że np. "GTAV wyjdzie w grudniu"- to by było w ich stylu, więc dlatego też, całkiem mocno wierzyłem iż mogło to by mieć premierę w tym roku. Cóż, jak widać się przeliczyłem... smutno :(
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
to nie było możliwe żeby wyszło wtedy co zapowiadali .

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ja obstawiam na październik-maj 2013

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

maczosito

Banned
No to koniec nigdy nie zagramy w GTA V bo 21 Grudnia czyli za 3 miechy jest koniec świata według kalendarza majów !!!!! :(:(
 

KejGi

Użytkownik
Użytkownik
bo chcą zgarnąć nagrodę GAME OF THE YEAR czyste zagranie
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
R* zawsze przeciąga premiery. Zero jakiegokolwiek rozczarowania. Póki co nawet nie czekam na GTA V bo jak dla mnie wiadomo, że jak nie jest specjalnie głośno, to R* nie ma zamiaru za szybko wydać. Zawsze robią szum kilka dni przed premierą.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to koniec nigdy nie zagramy w GTA V bo 21 Grudnia czyli za 3 miechy jest koniec świata według kalendarza majów !!!!! :(:(
No to pech... :/
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba było być hura optymistą, aby wierzyć w to, że GTA V ukaże się jeszcze w tym roku.
Osobiście byłem przekonany, że gra wyjdzie najwcześniej w 2013. Aktualnie jest byt mały szum wokół tytułu. Rockstar na razie też ogranicza się z materiałami i informacjami na temat. A jak wiadomo cały PR musi potrwać trochę czasu, co by wszyscy wiedzieli, że GTA nadchodzi :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom